Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Dzisiaj późno ale nie mogłem zapomnieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Daily reminder że gra cyberpunk 2077 z największym budżetem w historii gier, od studia które miało znaleźć się w top 3 światowego gamingu nie dostała nawet nominacji do gry roku 2021. Zamiast tego nominację dostała jakaś gierka na tableta który ledwo radzi sobie z wyświetlaniem grafiki w 30fps i kilka gierek dla dzieci które podobno miały być marną konkurencją dla crapa xD

#codzienneprzypomnienieocrapie - 6/23

Pawcio_cukierek - Dzisiaj późno ale nie mogłem zapomnieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Daily reminder ż...
  • 24
@Exenex: oj ale jest to troszkę zmanipulowane, raz że to jeden gość i jednego dnia spamował, a dwa że jakbym odpowiednio zestawił screeny to mógłbym Twoje codzienne wypowiedzi zestawić z tymi gościa od daily reminderów i wyglądałoby to podobnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko, że codziennie i w szerszej skali... tylko po co takie rzeczy robić, no bo na pewno nie dla beki ¯\_(ツ)_/¯ wychodzi na to
oj ale jest to troszkę zmanipulowane, raz że to jeden gość i jednego dnia spamował


@tarkaz: uważaj, bo będzie mi się chciało zbierać nowsze screeny, żeby Ci cokolwiek udowadniać XD wiem jakie są fakty w tym temacie, autor daily remindera @pawcio_cukierek także, a to, że nie dopuszczasz do siebie pewnych rzeczy, to nie mój problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tarkaz:

grałem w CP2077 to nie czyni ze mnie jeszcze fanboya

Ja mam około 150h, dwa pełne i jedno niepełne przejście gry. W tym jedno pełne na hardzie z wyczyszczeniem wszystkiego. Absolutnie nie uważam się za fanboja.

na codzień preferuje inne gry

Ja na codzień gram w LoL`a, PoE, HS (Battlegrounds) i Oczywiście każdy RPG jaki wychodzi, choć nie chce mi się 50 raz grać w New Vegas czy Skyrima.

Jest