Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Dzisiaj późno ale nie mogłem zapomnieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Daily reminder że gra cyberpunk 2077 z największym budżetem w historii gier, od studia które miało znaleźć się w top 3 światowego gamingu nie dostała nawet nominacji do gry roku 2021. Zamiast tego nominację dostała jakaś gierka na tableta który ledwo radzi sobie z wyświetlaniem grafiki w 30fps i kilka gierek dla dzieci które podobno miały być marną konkurencją dla crapa xD

#codzienneprzypomnienieocrapie - 6/23

Pawcio_cukierek - Dzisiaj późno ale nie mogłem zapomnieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Daily reminder ż...
  • 24
  • Odpowiedz
@Pawcio_cukierek: czy jeśli CP2077 wygra w kategoriach, w których został nominowany to info znajdzie się w daily reminderze? ( ͡° ͜ʖ ͡°) widzę, że kolega nie wspomina o tym, że są nominacje w innych kategoriach, w tym do najlepszego RPG ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
tym do najlepszego RPG


@tarkaz: ale mnie to bawi xd cyberpunk nawet nie stał obok dobrego rpg, no chyba, że ktoś go postawił na półce obok Fallout New Vegas, co byłoby dla tego tytułu obrazą ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Exenex: rozumiem, że uważasz każdy z nominowanych tytułów do "gry roku" za lepszy od CP2077 i oczywiście masz je ograne? ( ͡ ͜ʖ ͡) ten wasz daily reminder to taki poziom pasków TVP, gdzie naświetla się jedną rzecz pomijając szerszy i prawdziwy obraz sytuacji, czyli w tym przypadku dwie inne nominacje, które gra dostała oczywiście pewnie "niesłusznie" w narracji wykopkowych hejterów ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@tarkaz: bo przez prawie rok od premiery z naciskiem na ostatni miesiąc nie słyszałem o nominacji do kategorii best music i best RPG tylko do nagrody głównej GOTY. Już teraz niektórych boli że nie został nominowany do nagrody za najlepszą fabułę i klimat. Jak wygra chociaż w jednej kategorii to fanboye i tak dzielnie mnie zastąpią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
rozumiem, że uważasz każdy z nominowanych tytułów do "gry roku" za lepszy od CP2077 i oczywiście masz je ograne?


@tarkaz: od kiedy muszę ograć wszystkie gry, żeby stwierdzić, że jakaś pozycja nie zasługuje na takie wyróżnienie? być może część nominowanych gier również nie zasługuje, co tylko by podkreślało, to jakim crapem jest cyber, skoro nie dostał nominacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pawcio_cukierek: cin to ma być fanboy? to już chyba ja jestem większym fanboyem xD mogłeś dać za przykład @pablo397 , on chociaż nagrywa jakieś filmiki na YT... ale to i tak są tylko dwie osoby ¯\_(ツ)_/¯

skoro nie dostał nominacji


@Exenex: no jednak dostał dwie ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdyby ich nie było przyznałbym Ci rację
  • Odpowiedz
@Exenex: ja wiem o tym Słońce, i cały czas piszę o tym, że dostał dwie nominacje w innych kategoriach ( ͡° ͜ʖ ͡°) z czego w jednej konkuruje z Deathloop, silnym pretendentem do zgarnięcia najbardziej prestiżowego tytułu, byłby niezły fikołek jakby nasz niesławny Cybercrap pokonał zwycięzcę gry roku w tej kategorii... należałoby wtedy powiedzieć, że hmm... że cybercrap jest jaki? hmm? lepszy od gry roku xD
  • Odpowiedz
@tarkaz: no wielki mi prestiż, gdyby crap wygrał w kategorii muzyka z deathloop xD a nawet jeśli, to nie oznacza to z automatu, że jest, tak jak to napisałeś, lepszą grą od gry roku xD
  • Odpowiedz
@Exenex: byłby lepszy od gry roku ¯\_(ツ)_/¯ może nie dla Ciebie osobiście, ale obiektywnie to prestiż, tym bardziej, że włożono mnóstwo pracy w te soundtracki, CP2077 masz przecież cały fejkowy zespół z muzyką nagraną przez Refused, obok tego stacje radiowe i mnóstwo innych artystów, przy czym do Deathloop też nagrano muzykę, ale napracowanko jednak jest na dużo mniejszą skalę
  • Odpowiedz
sugerujesz, że wykopkowi hejterzy są jednocześnie fanboyami? ja tak tego nie widzę Mirek


@tarkaz: Nie. Sugeruję, że jesteś fanbojem, Mirek. Mógłbym napisać elaborat dlaczego Cyberpunk jest co najwyżej średniakiem, a czym mógł być. Ale nie ma potrzeby, bo już to było milion razy napisane przeze mnie i przez inne osoby z tego tagu. Grałem w CP dość dużo (około 150 godzin), i z każdą kolejna godziną szlag mnie trafiający rósł
  • Odpowiedz
@Prezydent_Polski: grałem w CP2077 to nie czyni ze mnie jeszcze fanboya, na codzień preferuje inne gry, ale widzę, że na tagu panuje typowe polskie myślenie "nie jesteś z nami, to jesteś przeciw nam" ( ͡° ͜ʖ ͡°) jest tu małe grono hejtujące te grę od niemalże roku, jak twierdzą "dla beki", i to oni codziennie piszą o nominacji do GOTY, a właściwie jej braku, a Ty
  • Odpowiedz