Wpis z mikrobloga

By skorzystać z oferty dla nowych użytkowników muszę zrobić nowe konto Microsoft czy po prostu nowe konto na konsoli stworzyć?

Chcę kupić gamepass na 12 miesięcy ale dla nowych użytkowników i zastanawiam się jak to ogarnąć gdy już miałem przez miesiąc aktywną usługę?

Troszkę cebula no ale dołożyć do rachunków abonament 55 złotych miesięcznie to troszkę zbyt dużo w czasach gdy jedzenie drożeje jak #!$%@? :x

#gamepass #xbox
  • 14
  • Odpowiedz
@Ademu: Właśnie chcę wiedzieć na pewno, bo żeby dostać gamepass na 12 miesięcy muszę zrobić kilka kroków i kupić abonament z kilku sklepów i boję się że to #!$%@?ę xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lesrley: Mirek od xgp powinien się wypowiedzieć. Kupujesz z jednej strony, podobnie jak na allegro. Tylko jest jakiś myk z ustawieniem konsoli domowej więc będzie mógł grać na starym koncie.
  • Odpowiedz
@Ademu: Z tego co zrozumiałem to mam ustawić jedno konto jako domowe a na drugim kupić gamepass, więc chyba chodzi o konta wewnątrz konsoli a nie o nowe konto Microsoft, idem się pobawić może uda się ogarnąć :x
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lesrley: #!$%@? znoeu ten sam temat. Robisz nowe konto, kupujesz gp na stronach, a na końcu wbijasz 3 miesiące GPU i masz zmieniony gp na GPU. Liczba msc GP +3 msc GPU. Potem konsola domowa na tym koncie i gra gitara. Jak masz promo z GPU na starym koncie to możesz użyć starego. A było jeść pringlesy...
  • Odpowiedz
@porterhouse: zapytałem czy nowe konto Microsoft czy nowe konto na konsoli i napisałeś mi że robisz nowe konto i #!$%@? xD

Jeszcze tak napisane że nic z tego nie rozumiem xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lesrley: do gamepassa musisz, jeśli chcesz przycebulić. Ale grać możesz na swoim starym. Przy konsoli ustawionej jako domowa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lesrley: tak, wtedy będziesz miał 2 konta na konsoli - stare i nowe. Jak na nowym kupisz gamepassa, na starym możesz grać.
  • Odpowiedz