Wpis z mikrobloga

zgodnie z wcześniejszym wpisem kto zaplusuje ten wpis weźmie udział w losowaniu vouchera na jedną noc w hotelu #rzeszow wraz ze sniadaniem, cena rynkowa 250-300zł ( ͡° ʖ̯ ͡°)

krótkie info:

- na voucherze jest napisane, że jest to nocleg wraz ze śniadaniem dla 1 osoby, ale w pokoju jest 1 łóżko podwójne lub 2 łóżka pojedyńcze więc po zameldowaniu można by na własną odpowiedzialność przemycić dodatkową osobę ( ͡º ͜ʖ͡º) lub zadzwonić i się zapytać, pewnie bez śniadania dla drugiej osoby nie byłaby to wysoka cena
- trzeba wykorzystać do 30.11.2021
- zwycięzce wylosuje przez #mirkolos jutro (23.11) o 20
- voucher jest w formie fizycznej, więc trzeba go odebrać
- zielonki out
  • 17
  • Odpowiedz
@dmde: zastanawiałem się jaki to hotel, i sobie myślę, aaa nie biorę udziału bo jeszcze jakiś #!$%@? i będę musiał nocować u siebie i wtedy to samo sobie pomyślałem: na #!$%@? mi ten hotel jak mieszkam w Rzeszowie :D
  • Odpowiedz
@karoleq138: pisze post pod postem bo ważne:
Mogę charytatywnie z racji wykonywanego zawodu (taksiarz, nie bolciarz) przewieźć osobę która wygra ten voucher z miejsca w którym będzie ją trzeba odebrać do miejsca docelowego czyli hotelu, oczywiście w granicach w jakich pozwala mi na to licencja (Rzeszów i gminy ościenne). Pieniądze z tego kursu + 100% wartości tego kursu przekażę na zbiorkę charytatywną: https://www.siepomaga.pl/mirek-nosek

jak kurs będzie zbyt krótki (np. dworzec
  • Odpowiedz
@rmk93: chodzi ofc o Hotel Rzeszów :D
a akcje szanuje :) co do tagu to za późno zobaczyłem że go nie dodałem i już nie moge edytować, ale i tak chyba jak ktoś mieszka w Rzeszowie/okolicach to prędzej wejdzie na ten tag niż na #rozdajo, a wątpie że ktoś i tak by jechał połowe polski xD
  • Odpowiedz
@karoleq138: jezu marzę o takim voucherze serio, mieszkam w StW i poznałem fajną dziewczynę a taki wyjazd bardzo nam by się przydał. Niby można ogarnąć to i bez tego ale zawsze łatwiej z pretekstem ;D Może los będzie tym razem łaskawy
  • Odpowiedz
@karoleq138: plusuję, bo spoko akcja, ale nie chcę brać udziału w losowaniu. To jest fajna opcja dla młodych ludzi mieszkających z rodzicami, żeby spędzić wieczór i noc sam na sam ze swoją połówką, bez starych na głowie.
  • Odpowiedz
jezu marzę o takim voucherze serio, mieszkam w StW i poznałem fajną dziewczynę a taki wyjazd bardzo nam by się przydał. Niby można ogarnąć to i bez tego ale zawsze łatwiej z pretekstem ;D Może los będzie tym razem łaskawy


@Spacebound8: cofnąłem plusa po przeczytaniu Twojego komentarza, żebyś miał większe szanse na wygraną - powodzenia Mirku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@karoleq138: skoro tylu chętnych to losuj jeszcze raz :D
fajnie tak coś wygrać, ciesze się, ale nie przemyślałem tego logistycznie, więc myślę, że kogoś innego ucieszy ;p
  • Odpowiedz