Wpis z mikrobloga

Wiecie co ciekawi mnie jedno ile jeszcze będzie filmów na mój temat , live i jeszcze nie wiem co xD
Trochę zabawne bo widać kto chce skorzystać z okazji na wybicie się . Szczerze ten człowiek nawet do mnie napisał na instagramie ( wymyślał link ) żebym tylko zobaczyła jego film xD
Dużo niejasności raz mówi ze ja się chce na nim wybić potem ze to ja daje mu fejm logika zerwana jak słupy energetyczne xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bonzo
  • 13
@Viczi: to jest mitoman, alkoholik, nierób i idiota, gość głupszy od gołębia na starówce dziobiącego okruszki. Konstruktywna rozmowa i dialog z tym człowiekiem jest niemożliwy. Tak na prawdę melin powinien siedzieć zamknięty w zakładzie dla chorych psychicznie, jest niepotrzebnym pasożytem w społeczeństwie. On żyje za nasze podatki kupując tanie piwo z 500 plus, nie generuje żadnego pożytku. Nie wykonuje, żadnej pracy wartościowej dla ogółu społeczeństwa jest nowotworem na zdrowym organizmie narodu,
@Viczi Będziesz tematem jego gniotów przez jakiś miesiąc. Gdy miał kosę z Azbetem to jednego dnia potrafił nagrać 3-4 dysy na niego, do spóły z Kobrą.

Melin nie takie rzeczy potrafił wysyłać w wiadomościach, jak zagłębisz się w Uniwersum Mineralnej przy pomocy finów to odkryjesz jak bardzo patologiczny jest Bonzo.

Konstruktywnej krytyki od niego nie oczekuj, czekają Ciebie wyzwiska od najgorszych, oberwie się rodzinie ale do dysów radzę podejść z humorkiem.