Wpis z mikrobloga

wysłałem pada dualsense na gwarancję. Zgłaszałem na infolinii. Przyszła etykieta, wydrukowałem nakleiłem i przyjechał kurier DPD. Nie mam żadnego potwierdzenia nadania. Pod linkiem od sony jest tylko, że Zwrot został potwierdzony a nie że paczka w drodze. Wszystko idzie przez ten CYCLEON. Czy ktoś wie w jaki sposób wyśledzić tą przesyłkę gdzie ona się znajduje? Który numer na etykiecie to numer do śledzenia?
#ps5 #dualsense
  • 12
  • Odpowiedz
@roszej: Numer podpisany jako Track (14 cyfr). Przy czym będziesz mógł śledzić co najwyżej do Kątów Wrocławskich, potem do serwisu Sony we Francji idzie to niezależnie
  • Odpowiedz
@utede: i jak u Ciebie sytuacja? Bo u mnie jakaś lipa. Wg śledzenia DPD przesyłka dotarła do wrocławia i dalej nie ma nic. Na stronie z maila od playstation jest, tylko że zwrot potwierdzony ale przesyłka niedostarczona. Zadzwoniłem na infolinię i powiedziano mi, że strona czasem fixuje i jeżeli na śledzeniu dpd jest ze przesyłka dotarła to mam poczekać 21 dni - jeżeli wtedy nic się nie zmieni to mam
  • Odpowiedz
@roszej: U mnie z grubsza to samo: DPD doszło na drugi dzień do Wrocka ale na liście Sony cisza. Z tego co czytałem to wiele osób twierdzi ze aktualizacja nie działa i pady przychodziły nowe a na stronie zero info :D także czekam jeszcze s tydzień i zadzwonię. Byle do świat przyszło :)
  • Odpowiedz