Wpis z mikrobloga

Podczas weekendu obejrzałem, albo jak się modnie mówi zbingowałem polskie the Office i wiecie co?

Jest świetnie.
Mimo, że podszedłem do tego z zamknięta głowa, ze przecież jak Polacy nie są śmieszni i nie umieją robić fajnych rzeczy, a z polskich improwizacji już dwa razy wyszedłem. To jednak łup, zderzyłem się ze znakomicie zrobioną produkcją, widać, ze aktorzy grają nienachalnie, bardziej teatralnie a postacie scenarzyści odrobili prace domową i przenieśli klimat biura na polskie warunki.

Zaśmiałem się wiele razy i to solidnie. Czekam na drugi sezon.
#theofficepl #theoffice
  • 8
@Ryshe nie oglądałem, ale powołam się na dyskusję z Tok FMo tym co w tym serialu nie wyszło

Otóż ogólnie serial okazał się dobry jak na polskie warunki, ale to dobry serial komediowy czy nawet sitcom, ale nie jest to dobra wersja The Office

Problemy jakie są w biurze nie są problemami prawdziwego biura i małego miasteczka, widać, że autorzy nie mają pojęcia o pracy w biurze i o małych miasteczkach

Brak
@Paula_pi no to trzeba to przerobić na polskie realia, tam były jakieś próby

Myślę, że niemal każdy kto pracował w jakiejś małej grupie ludzi, gdzie jest jakaś hierarchia, nawet nie musi to być biuro, to zrozumie wiele motywów z The Office US, więc tym bardziej dałoby się to zrobić po Polsku
@smierdakow: Nikt nie robił swojej wersji Breaking Bad natomiast swoją wersje officu ma już sporo krajów, pomysł nie jest taki kretyński. Skoro kupili prawa od oryginału to musieli się jakoś trzymać originału a nie kopiować kopię.
Zresztą o czym my gadamy, skoro nie oglądałeś.