Wpis z mikrobloga

  • 2
Na świecie by mówili? No raczej nie... jesteśmy bananową ligą, nikogo nie obchodzi ekstraklasa.

Spadek legii to nie to samo czym mógłby np. być spadek Liverpoolu, Barcelony, PSG, czy nawet Ayaxu czy Porto.

Legii ludzie nawet nie znają, bo skąd jak w lidze mistrzów jest raz na 20 lat.
  • Odpowiedz
@PeSS wyłączając kilka najlepszych lig europejskich to wiele klubów amerykańskich zjada ten twój liczący się w piłce ligowej europejski swiat, slabe jest zabieranie głosu, gdy nie bardzo wiesz o czym mówisz, ale w końcu po prostu możesz pisać cokolwiek chcesz, na szczescie


@heheszek_wspanialy: Czy dyskusja była o poziomie meczów w ligach czy może o tym kogo zainteresuje w europie spadek jakichś drużyn z przeżartych korupcją lig z Argentyny czy Brazylii od
P.....S - > @PeSS wyłączając kilka najlepszych lig europejskich to wiele klubów amery...

źródło: comment_1637553359qcs5decBYYobdLDSQqfxwz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@PeSS hahaha czy ty mi podałeś wyniki oglądalności z polskiej telewizji? Jesteś nieźle odklejony, kolego, chyba się mocno pogubiłeś w temacie ze swoim ofensywnym wejsciem.

Prawdziwa moc leży w streamach, nigdy w życiu nie oglądałem tych lig i pucharów w polskich tv

Żeby nie było zbaczania, sedno watku:
Op napisał, ze spadek Legii odbiłby się echem na całym świecie, ja odpisałem, że to absurd, bo nie takie klubu leciały i żadnego ajwaj
  • Odpowiedz
@heheszek_wspanialy: Ja cie ani razu nie przekołowywałem że spadek legii się echem odbije, ja ci dałem do zrozumienia że nikogo nie interesuje river czy inne gremio w europie. Oczywiście żadnych liczb na poparcie swojej tezy nie masz, takiego fikołka się nie spodziewałem xD
  • Odpowiedz
@heheszek_wspanialy: No ja mam, nawet podałem a te mityczne strimy o których tak wałkujesz mogą gromadzić po 10 osób, ale liczb nie masz, uważaj na głowę jak będziesz kolejne fikołki robił, bo skoro najważniejszy turniej gromadzi garstkę ludzi przed tv to tam musi być tłok w #!$%@?, tak wielki tłok że żadna poważna marka nie chce kupić licencji na transmisje, ciekawe czemu. Męczące się twoje gdybanie robi, chcesz coś udowodnić to
  • Odpowiedz
@heheszek_wspanialy: Czyli podsumujmy.
Ja ci pokazałem jakie oglądalności wykręcą najważniejszy turniej kontynentu o który płaczesz, ale że nie pasuje ci pod wymyśloną tezę to twierdzisz że go nie podałem.
Sam nic nie pokazujesz tylko idziesz ciężkim "chłopskim rozumem" Bo jak ty oglądasz to musi być wielka oglądalność xD
Wjeżdżasz personalnie bo nie masz argumentów.
Żadna poważna marka nie transmituje tego bo nie ma zainteresowania.
Odwalasz fikołka za fikołkiem i dajesz dowód
  • Odpowiedz
@heheszek_wspanialy: Nie nasza rozmowa mnie śmieszy a ty i twoje fikołki. Wołaj jak będziesz miał liczby/dowody ze źródłami na swój wymysł.
ps. Kolejne ad personam xDDDDDD
Brakuje żebyś mi zarzucił popieranie hitlera, bo przegrywasz srogo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PeSS dobrze, więc masz bardzo smutne życie jeśli moje "fikolki" na tyle poprawiły ci humor, że usmiales się tak bardzo, że dawno tego nie doświadczyłeś, cieszę się, że poprawiłem ci dzień

Ps. Ostatni raz fikolka robiłem w liceum, cieszę się, że znowu mogłem spróbować (?)
  • Odpowiedz