Wpis z mikrobloga

@PeSS ale po co skoro przyznałem ci racje.

Chyba ze naprawdę chciałbyś żebym ci udowodnił, że się mylisz to możemy zrobić tak:
zbierzesz dane, że nikt w Europie nie interesuje się amerykańska piłka np z 10 krajów
Ja zbiorę, że jednak jest zainteresowanie i poważne firmy np eleven wykupują prawa transmisyjne również np z 10 krajów.

I spotkamy się za tydzień i to przedyskutujemy?

Bo ja jestem swego pewny, ale przecież nie
@heheszek_wspanialy: Mam #!$%@?ć i zbierać dane, żeby udowodnić coś gościowi, który nie potrafi od wczoraj znaleźć żadnego źródła na podparcie swoich wniosków i jedyne co do tej pory od niego wyszło to wjazdy personalne na mnie? Jaja sobie robisz prawda? xDDDD
Mi ten twitter od dyrektora TVP, który miał prawa do transmisji i przedstawia poziom oglądalności konkurencyjnej stacji, która tego nie neguje wystarcza, żeby być przekonanym, że w europie oglądalność tych
@PeSS wytlumacze ci to na spokojnie, bo ty chyba naprawdę jesteś troszkę odklejony.

Mam obalić teorie, że jak napisałeś nikt nie interesuje się amerykańska piłka wiec:
Żeby zrobić to z głową potrzeba jednak chwile nad tym usiąść, znaleźć strony w Norwegii, Serbii, Niemczech, Rosji, wielu innych krajach, które są w obcych dla mnie językach, poszperać tam statystyk i informacji o prawach telewizyjnych i głównie streamach. Skoro mam się tym zająć, chciałbym żebyś
@heheszek_wspanialy: A już myślałem że jak piszesz o czymś z przekonaniem to masz coś na podparcie swoich teorii, ale ty chcesz żebym z tobą szukał i próbował udowodnić twoją tezę, nawet nie jesteś w stanie obalić prostego tweeta dyrektora TVP, który podaje oglądalności POLSATU (celowo dużymi bo trzeci raz przeoczyłeś że to nie ich oglądalności, oni (TVP) tego turnieju nie wzięli bo poprzedni to byłe mega wtopa finansowa)
Uznajmy moją rację,
@PeSS nigdzie nie napisałem, że oglądalność jest ogromna człowieku, uparłeś się tego i dalej kłamiesz, oglądalności i zainteresowanie w Europie futbolem w ameryce jest większe niż Legia i tyle, w ogóle nie rozumiem jak możesz twierdzić inaczej ale jak będę miał czas to w któryś dzień zawołam i ci udowodnie jak nie to nie, Na te chwilę jesteś zwycięzca, pamiętaj o tym
@heheszek_wspanialy: Ale ja nie napisałem tego w kontekście legia vs ameryka południowa, ja napisałem że nikt się nie przejął spadkiem mistrza z ligi przeżartej korupcją bo #!$%@? to kogo w europie obchodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakbyś nie zauważył ja w żadnym wypadku nie poparłem opa że będą o tym pisać na całym świecie, ja tylko ci dałem do zrozumienia że dla kibiców w europie inne ligi