Wpis z mikrobloga

@ultranoss: nie masz problemu z zatrzymywaniem się igieł na włosach? Ja mam fryzurę podobną jak księciuniu po lewej stronie pic rel i wydaje mi się, że z dermapenem mógłbym prędzej się pomieścić między włosami
  • Odpowiedz
@ropemaxxer: Normalnie trochę rozsuwam włosy i jadę nie myślałem o zatrzymywaniu się igieł na włosach. W pewnym poradniku pisali że jak ktoś ma dłuższe włosy to sobie ma po prostu wysunąć bardziej igiełki. Teraz widzę że wrzuciłem zły link, ja mam dema stampa z regulowaną długością igieł. Taki
  • Odpowiedz
@ultranoss: ciekawe.

Nie jestem do końca przekonany czy stampem da się zrobić takie idealne dziurki na jednakowej głębokości - trzeba by bardzo powoli i równomiernie naciskać dużą powierzchnię, ten obrazek wygląda jakby to nie było robione na skórze

Apropo pena, to widziałem podobne porównanie pen vs derminator (ponoć najlepsze urządzenie do mikronakłuwania) i tam gość twierdził, że pen daje takie poszarpane dziurki przy zbyt szybkim przesuwaniu i niskiej prędkości nakłuwania
  • Odpowiedz
@feegloo: Nie studiowałem aż tak tematu, więc ciężko mi się merytorycznie wypowiedzieć co będzie lepsze. Możliwe że masz rację. Niestety ja nie chcę poświęcać aż tyle czasu przed lustrem, bo tak jak napisałeś z pena trzeba nauczyć się korzystać żeby robić to dobrze, a ja wybrałem najlepszą opcję dla mnie. To jest tylko mój punkt widzenia, a jeśli chodzi o głębokość, to nie wiem czy dużą różnicę zrobi wejście igiełki np.
  • Odpowiedz