Wpis z mikrobloga

Witam szanownych Wykopków, elitarną grupę internautów. Przybywam z pytaniem. Posiadam do dyspozycji laptopa z i3 2 ghz 2 rdzenie, 4gb ramu oraz invidia geforce mx110. Może moglibyście polecić jakieś ciekawe gry, które płynnie ruszą na takim skromnym sprzęcie? Może jakieś indyki, jakieś pixel artowe perełki mi przeszły koło nosa, lub po prostu jakieś starsze produkcje? Preferowane strategie/rpgi/ekonomoczne/przygodowki. Dziękuję z góry, życzę miłego dnia, smacznej kawusi i miłej niedzieli. Pozdrawiam.

#gry #pc
Pobierz
źródło: comment_1637481243OKRlLgEWnJ1Y9dVLWEQ4n3.jpg
  • 11
@Impuls94: może i tak, ale poza tym, czy w ogóle ruszy, licze, że ktos od siebie doda kilka słów, poleci coś wartego ogrania, zajdzie interakcja z kolegami na wykopie. Nie pozbawiaj mnie tej przyjemności, sio z tym autobotem!
@Deadend: gothic, europa universalis 2, ac 1/2, gta 3/vc/sa, warcraft 3, twierdza, realm of the mad god, hero siege, factorio, ftl, hotline miami, moze cuphead, starcraft, diablo, rimworld, slay the spire, darkest dungeon, undertale, baba is you, celeste
@drim: odświeżyć gothica po raz dziesiąty? Brzmi kusząco... Co do darkest dungeona, to obawiam się o stan techniczny mojego kompa - przy graniu w to mógłby się znacznie pogorszyć, przyjmując listwy na matrycę. Factorio idealnie się wpasowuje w moje oczekiwania, dzięki. Cuphead też spoko bardzo się prezentuje.

@acotusierobi: a jak się ma do piątki czwórka? Piąteczkę ogrywalem i bardzo przyjemny tytuł, cały czas mam otwarte konto w szwajcarskim banku wypełnione
@Deadend: A kurczę, jak już ograłeś 5 to chyba nie ma co ruszać starszych opcji ( ͡° ͜ʖ ͡°) całą robotę(przynajmniej dla mnie) robił dodatek modern times + całkiem fajna kampania w podstawce. Ale wydaje mi się, że w 5 wprowadzili większość rozwiązań ze starszych części
@Deadend

Z tych mniej oczywistych:
Arcanum
The Darkside Detective
Dungeon of the Endless
Dwarfs!?
Emily is Away Too
Endless Space 1
Fae Tactics
Fingered
Factorio
To The Moon i kontynuacja, Finding Paradise
Game Dev Tycoon
FTL: Faster Than Light
Her Story
Into The Breach
Jenny LeClue - Detectivu
Kathy Rain
Seria Kings Bounty
Knights and Merchants
Locoland
Machinarium
Sąsiedzi z Piekła Rodem 1/2
Prison Architect
Realpolitiks
Stronghold
Syberia 1/2
Sam & Max