Wpis z mikrobloga

Wokół futbolu vs Green Street Hooligans 3

Jeśli chodzi o GSH, to spodziewałam się czegoś lepszego - widać łakomstwo na kasę, totalnie naciągane. Pies w ekipie, i to jeszcze jako szef? No błagam. Plus od kiedy ekipy walczą jak zawodowi i mega, mega dobzi kick-bokserzy? I nawet grubas po kilkunastu treningach jest w stanie rozłożyć 2x większego od siebie typa? (4/10)


No a wokół futbolu - klasa w sama w sobie i jak na razie jeden z najlepszych filmów o hoolsach. Czy tylko ja widziałam podobieństwo Ticzera do Belfra z "Jestem kibolem"? :D

#kibole #hooligan #kibice #film #gse
  • 8
@belette: Ale GSH chyba nigdy nie było serią dla kiboli. ;) A reszcie to nie będzie przeszkadzać.

Wczoraj zacząłem oglądać Wokół futbolu, zaraz dokończę cały. Ale po 30-40 minutach widać, że to też jest film, który ma trafić do szerszej publiki. Wątek miłosny - bo tak to się pewnie skończy - trochę naiwny...

@Adam787: GSH może i nie jest dla kiboli, ale miał o nich niejako opowiadać. O ile pierwsza część była nawet taka okej i nie widziałam w nich jakiś rażących przekłamań, tak to co się dzieje w tej części.. śmiech na sali ; )

A co do Wokół futbolu - wątek miłosny w każdym musi być, nie będę Ci spojlerować, ale i tak każdy wie, jak to się skończy. ; )

A