Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 73
#przegryw ##!$%@? #przemyslenia #spoleczenstwo
Prawdopodobnie do końca życia będę wykluczony społecznie i w dużym stopniu z własnej woli. Nie potrafię odnaleźć się w normickim świecie, normictwo wydaje mi się dziwne, ich zachowanie powiedzmy budzi u mnie wątpliwości co do istnienia w nich samoświadomości. Nie zrozumcie mnie źle, niekoniecznie stawiam się wyżej i nimi gardzę, ale funkcjonowanie w taki sposób jak większość społeczeństwa jest dla mnie bardzo obce i niezrozumiałe. Może to jest tak jak myślę, że ich życie po prostu się toczy z samego faktu, że istnieją, a ja jakbym nie miał resztek chęci i uporu to byłby po prostu tzw. LDAR u mnie. U normictwa występuje jakaś nieznana dla mnie siła, która powoduje, że żyją, coś robią, cokolwiek się dzieje w ich życiu, a dla mnie nie byłoby różnicy czy bym istniał czy nie. Nie wyobrażam sobie bycia w związku, posiadania dziewczyny, dużej ilości znajomych itp bo nie wiem po prostu co robić w takich sytuacjach, jak się zachować.
Pobierz o__p - #przegryw ##!$%@? #przemyslenia #spoleczenstwo 
Prawdopodobnie do końca życia ...
źródło: comment_1637439554e9BskxVkTD3AqxcRWxQC9N.jpg
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@onpanopticon: mam 17 lat nie 19, a skoro masz 31 lat to jesteś boomerem, wtedy inaczej świat wyglądał, więc nie rozumiesz obecnej sytuacji młodzieży.
@o__p: polecam ksiazke Wilk stepowy. O mezczyznie ktory nie umie sie odnaleźć w swiecie.

Kto chce dziś żyć zadowolony ze swego życia, temu nie wolno być takim człowiekiem jak ty i ja. Kto zamiast brzdąkania żąda muzyki, zamiast zadowolenia - radości, zamiast pieniędzy - duszy, zamiast taśmowej produkcji - prawdziwej roboty, a zamiast flirtu - prawdziwej namiętności, dla tego ten piękny świat nie jest ojczyzną...
@o__p: Kolego, ty jesteś 17 letnim DZIECKIEM. Tobie się jeszcze 150 razy zmieni światopogląd.. Ręce opadają. Poszukaj pomocy u psychologa a nie na gównowykopie. Psycholog to żadna ujma. Może ci wytłumaczy parę kwestii które otworzą ci oczy bo zakładam, że twoi rodzice nawet nie wiedzą co w twojej głowie siedzi..
@o__p: Tak ci powie każdy 17 latek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pamiętam jak miałem 17 lat. Dzisiaj 17 lat mają moje dzieci i przechodzą to samo co ty pod postacią mini depresji, a poco ja żyję, nic mi nie wychodzi, nie mam prawdziwych przyjaciół, poco mam to robić jak i tak się nie uda itd.. tylko nie traktują tego jak coś wyjątkowego. Wszystko przechodzi z wiekiem tylko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JanImperator: tylko ty nie rozumiesz tego, że ja przez większość życia miałem 0 dosłowie zero jakichkolwiek znajomych, kolegów. W szkole siedziałem nie zamieniając z nikim słowa, w domu tak samo żadnego wychodzenia do kolegów ani zajęć pozaszkolnych. Ja nie jestem normikiem i nie mam żadnej depresji, która jest dla atencjuszy(osoby z prawdziwą depresją nie mówią o swoich problemach) tylko mam kompletnie inne, bardziej złożone problemy, których nie rozumiesz bo mnie nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JanImperator: a dlaczego mam nie uznawać terapeutów za konowałów? Płacenie 150zł za godzinę wizyty komuś, kto ma tego samego dnia jeszcze kilku innych, całkowicie innych pacjentów i tak codziennie. Ludzie się umawiają na wizyty np. co 2 tygodnie, a jednocześnie taki psychoterapeuta mam kilkadziesiąt innych osób na głowie. Powiedzmy, że terapia trwa często np rok albo i dłużej, zostawia się kilka tysięcy u takiego konowała, a wymiernych efektów często brak.