Wpis z mikrobloga

Macie czego chcieliście wykopki, znany cockload "Gargamel" nie wytrzymał hejtu i jadu , przywdział pidżamkę w pasiaki i udał się do szpitala bez klamek a w najlepszym przypadku leczy się psychiatrycznie z powodu załamania nerwowego xD
powodem są oczywiście kobiety i nieudane próby wyjścia z przegrywu
#przegryw #heheszki #bekazlewactwa #bekazpodludzi #depresja #gargamel
Zxy44 - Macie czego chcieliście wykopki, znany cockload "Gargamel" nie wytrzymał hejt...

źródło: comment_1637429243ApjPrJQRhutAxEyu0VkOWp.jpg

Pobierz
  • 35
@Wedam: bo prawdę napisał? XD to nieźle masz tam pod kopułą, pewnie sam jesteś upośledzonym neuropkiem. Dzbanami to są ludzie na tym discordzie jacexa, przecież co tam się #!$%@? to jest krindż do potęgi i nie da się tego czytać, jak jakieś #!$%@? julki piszą po angielsku myśląc że są cool, a tak naprawdę jest to w opór żałosne i straszne."I hope Kubuś że ty se take your time i wszystko
@zoladz__: specjalnie wszedłem na tego discorda, bo tym jak to napisałem. Jest tam mniej polityki niż się spodziewalem xd czyli prawie nic. Głównie rozmowy ludzi o memach i gierkach.
Po pierwsze, neuropa to tag ludzi na wykopie o liberalnych, socjaldemokratycznych i centrowych (taka eurochadecja) poglądach.
Po drugie, ani Chuptysia, ani Sitka nie ma chyba na neuropie. Ja bym nawet powiedział, że nie ma żadnej osoby, która jest aktywna na dwóch serwerach.
@Wedam: No pokazałeś właśnie twarz neuropy na wykopie.
Znam wiele osób o lewicowych poglądach z którymi można normalnie dyskutować.
Neuopa na wykopie to najohydniejsza twarz lewicy z jaką przyszło mi sią spotkać.
Nagminne manipulacje, pogarda dla odmiennych poglądów, bronienie pedofilów w waszych kręgach, hipokryzja, antypolskość, pogarda do tradycji i ludzi w Polsce.
Taka właśnie jest twarz neurpy na wykopie. To skrajność, sekta.
@Wedam: Oj prawda w oczy kole ;)
Ile znalezisk już zakopałeś sekciarzu o pefofilii w kręgach LGBT?
Ile komentarzy zapulsowałeś które wyśmiewały polskość i tradycyjne polskie wartości?
Ile zmanipulowanych znalezisk wykopałaś?
Jesteście sektą, szkodnikami i na szczęście skrajnością która będzie już na zawsze kisić się z swojej nienawiści nigdy nie dochodząc do władzy.
Już nie mogę doczekać się kolejnych wyborów i waszego skowytu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
l.....l - @Wedam: Oj prawda w oczy kole ;)
Ile znalezisk już zakopałeś sekciarzu o p...

źródło: comment_1638263009OyMdMkLMef9YUj7rrrCdkP.jpg

Pobierz