Wpis z mikrobloga

@Adam_Prosty: stary, jestem jeszcze w DE, za #!$%@? sie nie zaszczepie. Od srody codziennie test 24h przed praca zeby byc wpuszczonym xD. Pewnie zaraz testy beda platne. Madre glowy niewykluczaja zakazu pracy bez szczepienia jesli sytuacja sie nie poprawi. W takim tempie to za rok serio bedzie polowanie i zamykanie w obozach. Wole wrocic do PL pracowac za mniejsza kase niz pracowac pod warunkiem regularnego szprycowania. Mam nadzieje, ze w
  • Odpowiedz
stary, jestem jeszcze w DE, za #!$%@? sie nie zaszczepie. Od srody codziennie test 24h przed praca zeby byc wpuszczonym xD. Pewnie zaraz testy beda platne. Madre glowy niewykluczaja zakazu pracy bez szczepienia jesli sytuacja sie nie poprawi. W takim tempie to za rok serio bedzie polowanie i zamykanie w obozach. Wole wrocic do PL pracowac za mniejsza kase niz pracowac pod warunkiem regularnego szprycowania. Mam nadzieje, ze w PL do tego nie dojdzie i bedzie opor.


@Arbuzbezpestkowy:
szacun, ja tez nie dam się zaszprycować
#!$%@? co by to nie było to tak histerycznego zmuszania do czegokolwiek w życiu nie widziałem, a jak rządy używają tyle energii żeby mi coś dać "dla mojego dobra" to mam pewność że to nie jest dla mnie dobre.
nie wiem jak ale na pewno nie
A.....y - > stary, jestem jeszcze w DE, za #!$%@? sie nie zaszczepie. Od srody codzie...

źródło: comment_16374327889RExchcZuoFnSyJuhnJufw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Najzabawniejsze jak szur z #neuropa wyzywa wszystkich normalnych ludzi od szurow, foliarzy. Samemu nie widząc, że dał sobie wmówić jakoby niby był jakimś wielkim intelektualistą xD
  • Odpowiedz
@Adam_Prosty: dzieki. Samemu byloby gorzej, ale dziewczyna ma identyczne nastawienie plus chorobe, ktora po szprycy w najlepszym wypadku nie pozwoli na produkcje przeciwcial, a w najgorszym przekrecenie. Na poczatku MZ odradzalo takim osobom, a teraz online info, ze brak odpowiedzi xD. I nie dostanie zwolnienia od szczepienia na to, bo szpryca to " jedyne rozwiazanie". Szkoda tylko, ze dopiero jak w pracy poinformowali ostatnio o mozliwym 3G po glosowaniu w
Arbuzbezpestkowy - @Adam_Prosty: dzieki. Samemu byloby gorzej, ale dziewczyna ma iden...

źródło: comment_1637442054dbRn2qu1WvZnqPtdi15ATX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz