Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Nie paliłem już dobrych kilka lat a teraz zacząłem popalać na imprezach, do alkoholu, czasami w pracy i teraz coraz częściej sięgam po to gówno :(
Jakie są najlepsze sposoby na rzucenie waszym zdaniem?
Ktos próbował tych tabletek recigar?
#papierosy #palenie
  • 9
Jakie są najlepsze sposoby na rzucenie waszym zdaniem?


@starlight_92: przy takim okazjonalnym paleniu? W sensie z tego co piszesz to nie jesteś uzależniony fizycznie od nikotyny (bo paliłbyś codziennie a już na pewno rano) a to "jedynie" powiedzmy uzależnienie psychiczne - z tym można sobie poradzić na luzie samą siłą woli choć tą zapewne osłabiasz alkoholem

daruj sobie na 2-3 miesięce alkohol to powinieneś dać radę samą siłą woli i stanowczym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gatineau: dzięki za rady, faktycznie nie jestem tak konkretnie uzależniony, ale paczka zaczyna starczać mi na jakieś 3-4 dni. Nie mam takiego ciśnienia, że muszę z rana zapalić, ale boję się, że w końcu wpadnę na całego.
Chyba faktycznie najwyższa pora wyrzucić te fajki i poćwiczyć silna wolę, bo nie tylko w kwestii palenia poległem ostatnio :/
e fajek chociaż smakuje podobnie?


@starlight_92: to na pewno nie, no bez jaj. xd
a smaków masz od groma, od musztardy przez pasztetową, do truskawek(moje ulubione).
co do szkodliwości, to koncerny próbowały lobbowac, i straszyć, wiadomo. ha tfu.
ale rzetelne badania(choćby dawne sosnowieckiego instytutu pracy i cośtamcośtam), udowodniły, że szkodliwość jest nieporównywalnie mniejsza.
w porównaniu do substancji smolistych papierosowych, efajek wręcz w znikomym stopniu ma wpływ na zdrowie.
choć pewnie jakis