Wpis z mikrobloga

nienawiść do LGBT to margines społeczny, podobnie jak nienawiść do KK. Jakiś odsetek ludzi odczuwa skrajne, negatywne emocje i politycy je zręcznie kanalizują, ale tych kilka % homofobicznych patusów było najwyżej języczkiem u wagi.


@kszychu: to jest nieprawda. To o czym piszesz to jest polityczna wojna kulturowa - coś co obiektywnie nie ma żadnego znaczenia w polityce państwa a jest wyniesione do strasznie wysokiej rangi. I to tym ludzie się
  • Odpowiedz
@Bounty: Temu, że Tusk jest dobrym politykiem, nie można zaprzeczyć niezależnie od poglądów. Jednak można być dobrym politykiem, którego działań ludzie nie popierają, bo mają inny pogląd na świat.
  • Odpowiedz
W sumie to może przestańmy sugerować Tuskowi lewactwo


@TenTypZez: Nie znasz synonimu tego słowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak się z kimś nie zgadzasz to nazywasz go lewakiem i zaorane, najbardziej mnie śmieszy "lewacka UE" xD
  • Odpowiedz
prawactwo dupa cicho


@Bounty: dużo ludzi tutaj by mnie nazwało prawakiem, a zaplusowałem, ale nie dlatego, że to najlepszy premier, bo Buzkowi mógłby co najwyżej czyścić buty, tylko dlatego, że w porównaniu z obecnym szambem, wtedy było wręcz rajsko dobrze.
  • Odpowiedz