Wpis z mikrobloga

Mirasy jak uważacie, że na #badoo są brzydkie laski to chyba nie byliście na fotka.pl, za małolata wszystkie pieniężne loszki miały fotke jak zobaczyłem że to jeszcze istnieje to stwierdziłem, że zobaczę co się tam odjaniepawla i teraz żałuję XD

Zrobili z tego podlaski tinder dla przegranych na loterii genetycznej xD do tej pory mam traume po kilku lajkach od lasek wyglądających dosłownie jak nieudane eksperymenty doktora Mengele, już nawet nie chodzi mi o to że praktycznie na 20 lasek jedna nie jest ulana ale większość wygląda jak upośledzone w stopniu lekkim i ciężkim, można by tam z powodzeniem urządzić casting na miss wsi na której robi się smalec z psów.

Robienie sobie zdjęć w pomieszczeniach przypominających meline żuli? Standard.

21 lat i trójka dzieci? Potrzymaj mi piwo.

Masz 30 kg samego podpiździa? Czemu by nie zrobić sobie fotki w bieliźnie XD

Oczywiście każda szuka poważnego związku i nie interesują je przygody. Kto niby miałby chcieć tej przygody? Niewidomy?

Chociaż istnieje taki fetysz jak pigsex czyli czerpanie satysfakcji ze współżycia z nieatrakcyjną fizycznie partnerką, dla takich typów jest tam szwedzki stół XDD jak chcecie zobaczyć 25latki wyglądające na rowieśniczki waszych matek zapraszam na fotka.pl

#tinder #podrywajzwykopem i wyszła trochę #pasta ale to realtalk
  • 47
  • Odpowiedz