Wpis z mikrobloga

#tojestmultikonto #zamieszki #holandia #pilne #zostatniejchwili #zkamerawsrodzwierzat

Mnie zastanawia sposób dobierania kandydatów na funkcjonariuszy policji. Czy zawsze musi przeważać sprawność fizyczna nad intelektem? Wygląda to tak, że kto inny rzuca w policjantów i ich drażni, a kto inny za to obrywa gdy tylko ci dostaną rozkaz do ataku. Wystarczy, że ktoś stoi i się przygląda żeby dostał pałką po plecach. Przecież zachowaniem ci policjanci nie różnią się zbytnio od kiboli. Może niech biorą coś na uspokojenie przed akcją. Technikę mogli by już dopracować i wyłapywać tych, którzy rzeczywiście coś niszczą albo atakują funkcjonariuszy. Ja kiedyś szedłem nad morzem z koleżanką, a jacyś podpici goście szli za nami i ustawiali śmietniki na ulicy, oni uciekli, zostałem ja z dziewczyną, w koło nie było nikogo innego, bo to już było dość późno w nocy, a że patrol był wnerwiony, że musi się zatrzymywać i ściągać kosze na śmieci z drogi to dostałem w twarz. I ja mam pracować na kogoś takiego? Przecież tacy ludzie nie powinni mieć nawet kontaktu ze zwierzętami.
tojestmultikonto - #tojestmultikonto #zamieszki #holandia #pilne #zostatniejchwili #z...
  • 1
  • Odpowiedz