Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, znacie może jakiś niedrogi hosting z ssh obsługującym portforwarding i administracją mającą w d. czy ktoś przypadkiem ściągnie torrentem zamiast linuxa najnowszy film marwela ew. w kraju gdzie ogólnie ma się to w d. no i płatne inaczej niż podając nr karty kredytowej (mogą być jakieś little coiny), nie chodzi o paranoiczny poziom anonimowości więc i przelew może być.

#torrent
  • 4
@noHuman: Hosting? Jak chcesz się bawić bardziej w torrenty, to ogarnij sobie dostęp do private trackerów, kup sobie seedboxa w Holandii czy na jakichś wyspach i będziesz miał spokój tak z prywatnością, jak i z uploadem na trackerach.
@Makurise: Dzięki, z ciekawością poczytałem sobie o seedbox'ach niestety nie znalazłem sensownej cenowo oferty bo za 25pln miesięcznie mam cały VPS na ovh, jeśli chodzi o prywatne trackery nie po to się używa torrenta żeby za to płacić ;)

Tak ogólnie uważam że płacenie za "piractwo" jest nieuczciwe, $ są za legal
@noHuman:

jeśli chodzi o prywatne trackery nie po to się używa torrenta żeby za to płacić


Za co płacić? Za prywatne trackery się nie płaci, jeżeli jesteś z polecenia (zaproszenia) lub jest otwarta rejestracja. Jak jest zamknięta, to wtedy niektóre gorsze strony pozwalają się zarejestrować za symboliczną kwotę (jednorazowo). A prywatne trackery to niebo a ziemia w porównaniu do publicznych - tak pod względem dostępności materiałów, jak i jakości seedów (maksymalnej
1 TB miejsca bez limitu transferu i z łączem 20 Gbps to ~40 zł z groszami miesięcznie,


@Makurise: Jak by to był hosting/vps/schell z tymi parametrami i adminem mającym "riaa" w d. to by była super oferta ale dla kogoś Kto praktycznie nie piraci to zdecydowanie za drogo za 'opcję na piractwo'

Jak chcesz się bawić bardziej w torrenty,

nie chce się bawić bo już stary jestem (bawiłem to się kazaa'ą,