Wpis z mikrobloga

@Fileperek: ej serio, blizz to firma dla ktorej liczy sie przychod a skoro maja przychod z takich badziewi to beda je dodawac. czy to dobre dla gry? #!$%@? wie, jak narazie nie czy dobre dla nich? tak skoro to dodaja. Zrozumcie to jest firma, tak jak sklep zarabia na tym ze idziesz i kupisz chlebus tak blizzard zarabia na tym ze kupujesz abo i inne badziewia. Tak rozumiem ze w przeliczeniu
@nairoht: No i w dupie to mam, że to firma jak każda inna. Osiągają największe przychody a gra jest na poziomie gówna psa twojej babci jeśli chodzi o nowości bo to już nie jest odgrzewany kotlet. Lecą kolejny raz na tym samym schemacie bo takie spierdoksy jak ty i tak będą grali. Kolejne recolory, łał nowa kraina gdzie będzie mgła i woda łał naprawdę będę mógł wydropić #!$%@? set łał kolejny
Pobierz
źródło: comment_1637339684TeQ6PNGVqvW248FXn7pcKx.jpg
@Fenoloftaleinowy_Chrabaszcz: generowanie przychodów.. #!$%@? gra wymaga płacenia abonamentu plus co 2 lata dodatku, więc skończ #!$%@?ć, to jest zwykły skok na kasę i ruchanie ludzi w dupe, set który dodali ma unikalne efekty których nie ma na innych itemach ,a nowy tier set to w części recolor innych itemów
@By_strzyc: Najgorsze, że są ludzie którzy bronią najgorsze zachowania firmy. Gdyby dali jakiegoś chain questa który trwa np. 4 tygodnie oraz dodali go do sklepu to by nie było problemu. Gdyby jeszcze tracili zyski czy mieli mniejszy przychód ale ci mają największe przychody w dziejach. No ja #!$%@?, przecież to trzeba być idiotom. Rozumiem uzależnienie spierdoksów ale, że aż tak?
@By_strzyc: gra wymaga płacenie abonamentu dzięki temu nie masz nasrane 12 latkami na każdym dungeonie i rajdzie. Płacisz za dodatek raz na 2 lata i grasz przez #!$%@? 2 lata, ale jak kupujesz grę za więcej niż #!$%@? dodatek i grasz w nią maks 20h to wszystko jest ok xD Najlepsze jest to, że jak nie chcesz to nie musisz go kupić, a #!$%@? o nim jakby to było co najmniej
@Fenoloftaleinowy_Chrabaszcz: Nikt tu nie płacze o anime więc nie przekładaj swoich kręgów sperdoksów w których się obracasz na mnie. Oczywiście wytykanie błędów za chwilę sprawdzi płaczka odklejeńca co #!$%@? o #!$%@? się do blizzarda. No #!$%@? nie można być tak głupim aby takie rzeczy #!$%@?ć. Oczywiście najwięcej o fortnite peirdolą dorosłe chłopy no bo jak to dzieci grają reeeee XD
@Fenoloftaleinowy_Chrabaszcz: #!$%@? naucz się czytać #!$%@? XD Dodają jako nagrodę za chain questa który trwa 4 tygodnie albo możesz go kupić od razu w store. JAK TO WTEDY SKLEP TRACI ZNACZENIE REEEEE no i mam to w dupie skoro płacę abo i dodatki to wymagam. Oczywiście spierdoks wytyka od causali XDDD schudnij trochę, wyjdź na dwór pobiegać a ci może coś się rozjaśni bo chyba ci gierka siada na łeb.
@ArthasMenethil: dobra nexos uspokuj się XD Powiem ci w prost, bo masz coś nie równo pod kopułą: Store jest po to aby mieć premium mounty i outfity, a to, że ty musisz #!$%@?ć pawełki, bo po zapłaceniu abonamentu cię na nic innego nie stać to nie jest mój problem XD Płacisz i masz dostęp do całej #!$%@? zawartości tej gry nawet tego #!$%@? transmogu jak se nafarmisz kwiatków, a jak zapłacisz