Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Słuchajcie mam taki apel. Przemyślałem sprawę i @trumnaiurna ma chyba rację co do tych kryptowalut na binance Smart czejnie. Chciałbym się aktywnie przyłączyć do ochrony użytkowników wykop.pl a w szczególności przeglądających tagi
#kryptowaluty #shitcoin
Od teraz będę starał się przestrzegać was moi drodzy przed naganiaczami i podejrzanymi kontraktami. W miarę możliwości jak tylko znajdę jakiś kontrakt co mi się nie spodoba, pospiesznie wrzucę go pod powyższymi tagami. Będę też oznaczał @trumnaiurna aby mógł monitorować taki kontrakt.
Czuję się w koncu dobrze że soba, polecam i wam przyłączyć się do naszego wspólnego dobra i ostrzegać innych przed tego rodzaju scamem

Już w jednym poście przestrzegałem ale warto przypomnieć, żeby tego nie kupować STONKS
  • 8
podejrzanymi kontraktami? a co to, przecież te kontrakty 99% to kopiuj wklej, minimum zmian, wiem co mówię

bsc nie ma nic do tego, jest lepszy, bo transakcje są dużo tańsze i szybszy od eth

jak dla mnie nikt nic nie powinien tutaj moderować, jak ktoś nie rozumie, że to luźny blog i nikt do niczego nikogo nie zmusza tylko pisze o tym i o tym no to nie jest problem z moderacją