Wpis z mikrobloga

Mówcie co chcecie ale Mati i Vanessa z wielką klasą przyjęli problem braku możliwości sparowania. Piszę o tym czasie zanim Wiki i Miłosz nie mieli podobnej sytuacji. Bez dram, bez płaczy, bez wydzierania się - mega szacun. Bardzo po nich widać że starają się trzymać fason, ale w takich właśnie sytuacjach widać że niedoceniana przez widzów ich relacja może być dużo mocniejsza niż się wydaje. Poważnie powinni zastanowić się przy następnych edycjach programu aby lajwy mogły lepiej odzwierciedlać sytuację w hotelu, a nie serwowanie urywków wg schematu zbitki która idzie na potrzeby tv.

PS: dla porównania para Fitnesiary (i jej cipki) zachowała się w taki sposób że nie mam pytań - niemal dramat XXI wieku.- te krzyki, te #!$%@? po przegranej konkurencji, a już o braku lojalności do Matiego nie wspomnę - jednym słowem dramat.
#hotelparadise
  • 20
@MiLobuzik: moim zdaniem 90% najistotniejszych rozmów nie była transmitowana - sam uważałem podobnie jeszcze jakiś czas temu, ale poszczególne fragmenty rozmów między Matim i Vanessą mi wskazują że ich relacja jest dużo głębsza niż się pozornie wydaje i podchodzą do tego w taki sposób że kończy się ich etap programu, to zaczyna się ich nowy.
Wg mnie produkcja może mieć świadomość że Mati swoją postawą z punktu widzenia wszystkich tygodni może
@mystery_26: Wg mnie jest na odwrót - na przestrzeni ostatnich dni było bardzo dużo sytuacji które sugerują że nic ciekawego nie jest pokazywane - jak np rozmowa Vanessy i Ingi z wczoraj że ostro zabawiała się z Matim w basenie i trochę boi się że jej mama będzie to oglądać (to ta noc co rozwaliła sobie palec). Takich sytuacji o których mówili a nie były pokazane na lajwach jest sporo. To
@kipman1: ty wielbisz mila a ja nie. Gdyby cos miedzy nimi bylo to by pokazali. Dla mnie on jest z klapessa z braku laku, ona chce byc z nim wiec ma cieple kapcie i tyle. On wykorzystuje kazda okazje zeby sie na nia obrazic i nie dac przytulac. Sa bo sa, jakby ich zabraklo to bym nie zauwazyl. Wole ogladac dramy Wiki i Milosza niz cipeusza mila ktory boi sie dotknac
@mystery_26: ja sam jechałem po Matim bo mi się pewne rzeczy z Vanessą nie podobały ale zmieniłem zdanie.
Mamy inne zdanie i ok.
W temacie Fitnesiary i cipka to dla mnie jest dno dna, a jak tak dalej będą pokazywać się w programie to nawet Łoniak odzyska sympatię widzów przy nich. Przykre ale prawdziwe.
@kipman1: teraz oglądam liva z Matim i Miłym i Mati szantażuje go emocjonalnie żeby zamienił się z nim i Klapessą..także Mati też nie jest taki czysty- w odcinkach nie wszystkie jego akcje są pokazywane. Widzi, że Miły boi się zamiany i nie chce, ale ten go ciśnie do końca, jednocześnie mówiąc, że "nie będzie zły" jak "będziesz miał wywalone i obchodzi mnie tylko moja para" xD
@MiLobuzik: to nie szantaż a irytacja - po tym wszystkim jestem zszokowany jest Mati musi z nim o tym rozmawiać i to jest przykre. Szanujmy się - takie wątpliwości ze strony Miłego to zimna kalkulacja i ewentualne odpulenie największej konkurencji w programie. W domyśle Łukasz nie ma prawdziwej relacji, a Łoniak z założenia może być złym charakterem bo Sterydziara już wiele razy wróciła do programu - logika.
@kipman1: bez przesady, Mati owszem wspierał Wikę i ją bronił jak reszta bandy przeginała, ale nigdy nie ryzykował swojej pary dla Wiki i Miłosza, a tu jest inna sytuacja, ja się trochę im nie dziwie że po prosu się przestraszyli, że dostali szanse a tą zamianą to igranie z losem i któreś odpadnie. Z reszta, żeby reszta nie zaczęła siać fermentu, że to ostatnie rajskie i tak zostanie to też by
@alenajpierwkawa: mnie się coś w tym Matim przestało podobać.I uważam,że głębszej relacji w tej jego parze nie ma.Jakby coś było,to by to pokazano.On cały czas jakiś taki do Vanessy chłodny i zdystansowany.Momentami jakby strach jej było go dotykać.Nawet jak coś tam gadają i się śmieją,to mam wrażenie,że on się nie potrafi do niej szczerze śmiać patrząc na nią.śmieje się jakby półuśmiechem,półgębkiem.jak jakiś sztywniak.Jakby jest w tym hotelu,bo jest i zajdzie,gdzie zajdzie.I