Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 772
Zakup mieszkania na rynku wtórnym to jest po prostu sinusoida wzlotów i upadków. Trzeci tydzien chodze ogladac rozne lokale i co sie odwala to szok. Moje ulubione sytuacje z ostatnich dni:

- Tak, mieszkanie jest sprzedaż na już ale najpierw musimy skończyć proces z bankiem w sprawie kredytu we frankach potrwa to ok 3 miesiace (albo 3 lata xd)

- Zapomnialam powiedziec, ze przez kuchnie sasiad ma dojscie do swojego mieszkania i jest ona takim wspolnym korytarzem

- Ogrzewanie elektryczne dziala gdy wylaczy pan tv i lodowke, bo inaczej instalacja nie daje rady

- Spokojni sasiedzi, sasiad z pietra juz 12 lat w wiezieniu ale wychodzi za rok

- Nie wspomnialam, ze musi pan brac z naszym kredytem hipotecznym na 20 lat jeszcze bo nie mamy w umowie mozliwosci wczesniejszej splaty

- Mieszkanie jest b. oszczedne, jest mozliwosc korzystania z pradu z obwodu po za licznikiem

- Mozna latwo polaczyc salon z kuchnia (a miedzy nimi sciana nosna...)

- Tak, mieszkanie jest w ofercie za X ale to cena zanizona bo inaczej nikt nie dzwonil

- Bedzie Pan musial doplacic X tys bo w piwinicy jest x ton wegla

- Mozna mieszkanie ogladac tylko miedzy 9 a 11 rano

- Jak jest intensywna ulewa to kapie z sufitu w lazience ale na szczescie do wanny

- Panie po co notariusz i prawnicy, sami sie dogadamy

- Nie można obejrzec, albo Pan bierzesz albo nie bo ja nie mam czasu niezdecydowanych oprowadzac

- Mieszkanie sprzedaje tylko z wyposazeniem ale cena w ogloszeniu tego nie zawiera, bedzie pan musial doplacic 20 tys

- Do mieszkania jest miejsce parkingowe znaczy nieoficjalnie ale wszyscy wiedza ze to moje

- Wspolnota podjela decyzje o zakazie uzywania wi-fi w budynku

- Zdjecia tego nie uzglednialy ale pod oknami od lokalu sasiad prowadzi nieoficjalnie warsztat samochodowy i jest czasem troche glosno, zalatwie panu znizki

- Pod meblami nie ma paneli bo nie chcielismy ich ruszac

- Ty sa zajrejestrowane trzy firmy i przychodzi ich korespondencja i czasem jacys ludzie ale mowimy ze pomylka

- Kabina prysznicowa jest w kuchni bo jak sie pan napoci przy gotowaniu to sie szybko mozna umyc

#nieruchomosci
  • 72
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 125
@tusk: To byl starszy chlop, ktory chcial sprzedac lokal po swiezo zmarlej matce i jak podejrzewam po rozmowie wszelkie sprawy urzedowe to dla niego byla absolutnie czarna magia, raczej w zyciu nie wykonal zadnej transakcji na rynku nieruchomosci i prawników kojarzyl tylko z ogromnymi kosztami. To nie byla intencja oszustwa a bloga nieswiadomosc jak to wszystko wyglada od strony formalnej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@UmbertoDalleMontagne: franki-potrwa 3 lata, bo skończy się w sądzie. Z tym ogrzewaniem to może wystarczy elektryka zawołać? Jak sąsiad siedział w więzieniu, albo siedzi, to co z tego? Może siedzi za palenie maeiuhaniny, przewożenie nielegalnych imigrantów, jazdę po piajku- co to przeszkadza w posiadaniu takiego sąsiada? XD co jest nie tak, że mieszkanie można oglądać tylko do 11? Ta wspólnota z wifi to chyba jacyś foliarze xddddd
  • Odpowiedz