Wpis z mikrobloga

@mazaken: XDDD wczoraj się produkowałeś się jaki ten Stonks jest do dupy, a jak przyszedł dip w nocy to pierwszy poleciałeś kupić XD jaka hipokryzja, czasami lepiej nic nie pisać, bo można się tylko ośmieszyć (ʘʘ)
@NoChodzTu: masz racje, czytanie ze zrozumieniem u Ciebie lezy. Po pierwsze, pisałem, że straszne jest, jak wykopki psują projekt z duzym moim zdaniem potencjałem. Po drugie jeśli traktujesz inwestycje jako wyraz poglądów-gratuluje. Sam rano napisałem, że #!$%@?, w komentarzach pod wpisem mnie przekonali, ze jest sporo osób, które nad tym pracuje, wiec poczekałem na nocmego dipa i dokupiłe. Tylko głupiec nie zmienia poglądów i tylko tłuk, przekonany, że mógł się mylić
@mazaken: przecież z tych Twoich wczorajszych komentarzy wylewała się taka frustracja, że to masakra xD a jak potem zwęszyłeś kasę to wszedłeś i "zmieniłeś poglądy" :D oczywiście zgadzam się z Tobą, że wykopki to inwestorzy pierwsza klasa i fajnie, że do teraz też już pewnie coś tam zarobiłeś i jest potencjał na więcej, ale ten kontrast Twojej wczorajszej narracji, a dzisiejszej mnie po prostu bardzo rozbawił
@NoChodzTu: i wsumie nasuneła mi się taka puenta-skoro to hipokryzcja, to dla zego z moim wcorajszym wpisem zgadzali się niektórzy hodlerzy stonka. Sam piszàc go miaĺem zainwestowane 100$ w nadziei, źe wypali. Co noe zmoenia faktu, że moja opinia o większości gòwnonaganiaczy jest jaka jest. Bo ja w przeciwieństwie do sporej grupy osób staram się być rzetelny, zamiast się #!$%@?ć żeby zrzucić baga. Mogłem mydlić oczy byle by nagonić
@NoChodzTu: po prostu kompletnie rozdzielam swiatopoglądy i inwestycje. Naganianie na stonka za wszelką cene nadal uważam za cwelstwo. A imoje świadome inwestowanie kasy i opinia o tym, że przełamał pewną bariere i moge na nim zarobic to zuuuuupełnoe oddalony, oddzielny temat.

Podobnie jak prawo do pomyłki. Wczoraj byłem na 90% pewny, że pazery wydoją nagonionych do zera. Myliłem się. I nawet jakbym nke miał zainwestowanego dolara, to i tak bym się