Wpis z mikrobloga

Mirki, mam problem

Wyjąłem 500 mililitrową butelkę z bazą z zamrażalnika, odczekałem z kilka dni aż się "rozmrozi" i przelałem 100ml z tej butelki do innego 100ml pojemnika(1 rozlanie). Z racji, że na tamten moment nie miałem więcej 100ml-pojemników to zostawiłem te 400 mililitrów w wcześniej wymienionej butelce. Po 3 dniach (gdy pojemniki dotarły) porozlewałem resztę(2 rozlanie), ale od razu zauważyłem bardziej żółtą barwę płynu w nowych pojemnikach. Nie przejmowałem się tym aż do dzisiaj, kiedy zauważyłem, że mam od dłuższego czasu nudności po paleniu płynów z drugiego rozlania; A więc pytanie!

Czy nikotyna tak szybko się utlenia czy czegoś nie "widzę"?

#nikotyna #liquid #epapierosy
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BialaczkaWykopu: trzymanie kilka dni aż się "rozmrozi" jest pozbawione jakiegokolwiek sensu. Jak wyjmiesz to jest gotowe do użycia, tylko degradujesz sobie zapasy w ten sposób
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BialaczkaWykopu: niko rozkłada się termicznie od 20st, to jest podstawowy problem, im dłużej baza ma powyżej 20st tym gorzej dla nikotyny w niej zawartej. Kondensacja nie utleni zimnej bazy aż tak bardzo. Inna sprawa że prosto z zamrażalnika się ciężko używa, ja wstawiałem do lodówki wieczorem a rano mieszałem
  • Odpowiedz