Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Canelo to wariat. Mając takie warunki fizyczne serio chce wyjść do cruseir. Beka że ktokolwiek ma jakieś wątpliwości czy jest najlepszym aktywnym piesciarzem xD. Jeśli zdobędzie pas cruseir to będzie spokojnie w top 3 wszechczasów tymbardziej że na tym się jego kariera nie zakończy. Może nawet będzie najlepszy w historii za kilka lat #boks
  • 10
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@T--800: Dlatego mówię że jeszcze nie najlepszy. Jeśli pokona Makabu I zdobędzie pas w cruseir to chciałbym żeby zszedł do polciezkiej na bivola, potem powrót do średniej na charlo I trylogię z golowkinem. Jakby tak to się złożyło to dla mnie byłby największym piesciarzem ever
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nester86: Zgadzam się. Ja osobiście w 1 walce widziałem tak jak sędziowie remis albo delikatna wygrana ggg, rewanż już był canelo. I nie rozumiem zarzutów że "pompuja mu rekord".
Wychodzi do samych topowych pięściarzy I jest strasznie aktywny co na szczycie boksu jest rzadkie. Myślę że hejt wynika z tego ile pieniędzy zarobił i że jest lansowany przez media... z Floydem było to samo.
@Meybah: Zauważ też, że jak idzie w górę to zwykle nie wychodzi do 'topu' dywizji ;). Co nie zmienia faktu, że jest wybitnym bokserem. Jednak gdyby miał walczyć z takim topem półciężkiej, cruiser to moim zdaniem przegrałby bo warunków fizycznych nie oszukasz.