Wpis z mikrobloga

czy tiger black taki w puszce naprawdę coś daje czy to placebo? Druga nocke już mam gdy go sobie wypiłem przed praca i czuje się bardzo dobrze. I w dzień mogę spać normalnie, co prawda nie długo bo to dzień, ale po 6h snu czuje się normalnie. A wiem że gdy wcześniej nic nie piłem takiego (kawy w ogóle nie pije) to męczyłem się po prostu. Jakieś badania naukowe potwierdzają to albo pogromcy mitów obalają? #trudnepytania #nieznamtagowbosiedzenastarejnokii
  • 13
@zurawinowa niestety nie obejrzę bo siedzę na starej nokii. Opiszesz to porównanie? @gucias kofeiny to tam jakaś dziesiętna część procenta jest @szczepqus tak jak mówiłem, w sobotę spałem 7h w dzień, o 23 wypiłem. Po pracy w niedzielę 6h spałem i o 23 wypiłem. Więc żaden terminator a normalna rzecz przy pracy w nocy. Ale bez tigera czułbym się gorzej, wiem to. @pherun nigdy nie piłem, jakoś mnie odrzuca jej zapach i
@jestem_legenda: Pozamieniał energy drinki butelkami, ustawił się na rynku i dawał ludziom puszki z napojem do oceny smaku. :) Wyszło, że tak naprawdę najsmaczniejsze były te w najdroższych puszkach. :D

1. Miejsce: N-Gine w puszce po: Blow

2. Miejsce: Burn w puszce po: Hools

3. Miejsce: BePower w puszce po: RedBull

4. Miejsce: Hools w puszce po: Burn

5. Miejsce: EnerGo w puszce po: Tiger

6. Miejsce: Blow w puszce po:
@jestem_legenda: regularnie, kofeina + magnez dają lepszy efekt niż sama kofeina. 32mg/100ml w energetykach to mniej-więcej tyle kofeiny, co w espresso - więc dużo. Jeśli potrzebujesz wysokiej sprawności, odwiedź aptekę i poproś o rozpuszczalne coś z kofeiną dla studentów - znaleźli mi cudo, po którym funkcjonuję normalnie śpiąc 3-4h dziennie.
@jestem_legenda: z przykrością stwierdzam, że jestem chyba uzależniony od takich energetyków, więc coś tam mogę o nich powiedzieć. od blisko roku codziennie wypijam jedną puszkę, zawsze o tej samej porze. nie jest to może jakoś bardzo dużo, wiec nie wiem, czy to uzależnienie, ale czuję się nieswojo, kiedy tego nie zrobię, więc chyba tak. początkowo efekty były nawet niezłe, rzeczywiście dało się odczuć przedłużoną możliwość aktywności, mniejsze zmęczenie. teraz w ogóle