Wpis z mikrobloga

Samo gęste dzisiaj idzie.

5 godzin temu kryzys na granicy był rozwiązany jednym telefonem Merkel z wczoraj, a 4 godziny temu podano informację, że w nocy z wczoraj na dzisiaj była największa próba przedarcia się imigrantów przez granicę od wielu dni z czego dwustu się udało, ale ich złapano XD

No faktycznie, kryzys rozwiązany, nic się na granicy nie dzieje, Danke Merkel XDD

#rakcontent #bekazlewactwa #heheszki #humorobrazkowy #bialorus
Pobierz s.....i - Samo gęste dzisiaj idzie.

5 godzin temu kryzys na granicy był rozwiązany...
źródło: comment_1637247995ZDtXxhM8Tpi3JwnJ5WVo2l.jpg
  • 20
samo gęste pchasz, pis się zesrał że jednym telefonem makrela nakłania baćkę do zabrania uchodźców z kuźnicy a potem pis puszcza "oficjalną" informację ( ͡° ͜ʖ ͡°) no jakby byli dziennikarze to nie daj boże by to zweryfikowali


@Hylfnur: no czyli nikt nie zweryfikował nic, a już ogłoszono, że imigrantów na granicy nie ma i kryzys rozwiązano bo Merkel gdzieś zadzwoniła?

To jakaś propaganda dla debili przecież
@skitarii: no #!$%@? samo mon i mswia podawało, a dodatkowo baćka robi show propagandowy jak to się uchodźcami w jakimś magazynie zajmuje, ale to pewnie manekiny i aktorzy XD

a zesrany pis puścił #!$%@? kaczkę, zero nagrań, zero dowodów, nie ma gdzie weryfikować tylko DOBRE SŁOWO PANA MINISTRA ( ͡° ͜ʖ ͡°)

podobno setki migrantów przechodzą przez granicę i docierają do niemiec od dłuższego czasu a jakoś
no #!$%@? samo mon i mswia podawało, a dodatkowo baćka robi show propagandowy jak to się uchodźcami w jakimś magazynie zajmuje, ale to pewnie manekiny i aktorzy XD

a zesrany pis puścił #!$%@? kaczkę, zero nagrań, zero dowodów, nie ma gdzie weryfikować tylko DOBRE SŁOWO PANA MINISTRA ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Hylfnur: na słowo ministra nie chcesz wierzyć, ale Łukaszence na słowo wierzysz, że zabrał z granicy
@skitarii: kto powiedział że wierzę słowu łukaszenki? nie fikołkuj. A i ten dopisek WSZYSTKICH. Typie, nie jesteś poważny./

informację o zabieraniu uchodźców autobusami dowiedziałem się z twittera mswia (to pewnie ruska propaganda), a później było widać to w eksponowanym łukaszenka show, oraz kilka innych źródeł

a że pis kłamie w każdej sprawie to nie wiem czemu mam im wierzyć akurat teraz gdy #!$%@? wszystkich dziennikarzy i są jedynymi dostawcami "prawdy" (
kto powiedział że wierzę słowu łukaszenki? nie fikołkuj. A i ten dopisek WSZYSTKICH. Typie, nie jesteś poważny./

informację o zabieraniu uchodźców autobusami dowiedziałem się z twittera mswia (to pewnie ruska propaganda), a później było widać to w eksponowanym łukaszenka show, oraz kilka innych źródeł


@Hylfnur: czyli nie wiesz, czy kryzys jest naprawdę zakończony ale już wiesz, że wspaniała Merkel uratowała Polskę jednym telefonem? XD
@skitarii: jedno co wiem, to że nie można z tobą poważnie gadać bo przekręcasz cudze słowa, dodajesz kilka własnych i stawiasz własne tezy jako cudze

wiem też że pisowi nie można ufać a ten cyrk na granicy spadł im jak manna z nieba więc jest im przykro że się cyrk zwija

czytałem też ciekawą rozmowę w oko.press czy makrela nie popełnia błędu ale tu już się zesrałeś jak zobaczyłeś oko.press bo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skitarii: makrela strzeliła niezłego babola dzwoniąc do Łukaszenki bo tym samym zalegitymizowala tego uzurpatora jako legalnego prezydenta. Durna stara baba.
@skitarii: tym kolesiom się styki palą jak muszą przyznać, że PiS czegoś nie zyebał. Powtarzam się, ale tym ludziom serwuje się papkę, przy której kreacje szwarccharakterów z kreskówek pokroju Gargamela, Szkieletora czy burmistrza Humdingera są mniej jednowymiarowe i przejaskrawione.