Wpis z mikrobloga

@Silvestre_Cucumeris: zakopują bo to kolejne znalezisko o tym samym...
A co z tym kogo dupa będzie boleć to bym poczekał bo parę lat temu apple już ogłosiło że będzie pozwalało niezależnym firmom naprawiać ich sprzęt. Każdy się ucieszył dopóki nie poznaliśmy szczegółów i teraz idąc do takiej firmy z chęcią naprawy telefonu/laptopa itp najpierw muszą zweryfikować usterkę i dopiero potem zamówić potrzebną do niej część bo nie mogą mieć żadnych części
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pekak: no mógłby na przykład nie ruchać konsumenta, robiąc swoich własnych bitów do śrub, żebyś czasem w domu czegoś nie wymienił. Albo np. mogliby dawać 2 lata gwarancji jak każdy producent smartfonów, ale Apple woli napluć na ludzi, a oni się jeszcze cieszą xD
@Alakecz: kumam to rozgoryczenie, że wszystko jest unikatowe, ale tak prawdę mówiąc to miałem w zyciu 3 iPhony i nigdy nie miałem potrzeby niczego samemu naprawiać. Z pomocą serwisu też nie. W 4s kiedyś chciałem baterię wymienić, tam jeszcze się chyba dało to zrobić samemu, ale szczerze mówiąc to wolałem wydać 150 zł i zrobił mi to serwis i #!$%@? jajca.