Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej,
wypłacaliscie może środki z binance na revolut przy uzyciu karty binance? Wg ich strony i regulaminu karta jest darmowa, mogą wystąpić opłaty strony trzeciej. Zakładam, że revolut przy przychodzącej kasie mi opłat nie narzuci. Zatem faktycznie np wypłata euro z binance na revolut poprzez zasilenie kartą będzie darmowa? Jeśli będę się trzymał limitu of kors, czy ktoś to w praktyce sprawdzał? Pozdro

#bitcoin #ethereum #eth #krypto #kryptowaluty #crypto #binance

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61960db46d062d000ad47081
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Kiedyś działało nawet gdy wpłacałeś 5000 EUR. Teraz odrzuca płatność na poziomie Revoluta, z kartą crypto.com jest to samo. Działa jedynie na jakieś drobne, gdy masz już dodaną kartę i nie potrzebujesz potwierdzać 3D secure, czyli na jakieś 50 PLN. Mimo wszystko gdy płacisz tą kartą w PLN to kurs wymiany jest praktycznie 1:1 co razem z cashbackiem w moim przypadku 3% daje dobrą oszczędność w porównaniu do wpłacania
  • Odpowiedz
GłuchaŻona: @dd350
Hmm, czyli revolut blokuje doładowanie konta? W sensie jak rozumiem jeśli chcę wypłacić fiat z binance, to robię to tak jak w każdej karcie debetowej. Wchodzę na revolut, doładowuję konto revoluta - podaję dane karty z binance i kwotę i mam kasę na revolucie. I revolut taką transakcję odrzuca? Piszesz o 3d secure - ale to 3d secure będzie przeciez postronie karty binance, więc jeśli ktoś to odrzuca
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jest tak jak mówisz. Dodajesz pieniądze na konto karty na Binance, dodajesz kartę do Revoluta, finalizujesz 3D Secure i pojawia się informacja, że ta transakcja nie może zostać zrealizowana. To samo jest z crypto.com, więc raczej ban na BIN karty lub zrobione po Merchant Category Code, po stronie Revoluta. Jest to zwykła karta tak jak każda inna, płatności w polskich sklepach przy terminalu przechodzą, internetowe także, po prostu Revolut
  • Odpowiedz
AzjatyckaSamica: @dd350
Dzięki za odpowiedź. przy wypłacie kasy z bankomatu przewalutowanie euro-pln leci po globalnym kursie visa, tzn nie ma przycinania na kursie walut? 280 euro dziennie to sporo, zawsze mozna kilka razy z bankomatu wyplacic. Jeszcze jedno pytanko jesli pozwolisz - majac karte binance tworzy sie jakby oddzielne konto w walucie euro i kasa sieci na tym koncie, czy to dziala tak ze karta na biezaco robi konwersje z
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: To i to. Możesz wpłacić krypto, stable, euro i normalnie płacić. W chwili płatności karta sama sprzeda krypto po obecnym kursie lub po prostu pobierze z konta EUR, ale musisz to mieć wpłacone na koncie karty, a nie na spot. Ostatnia moja płatność na amazon.pl kilka dni temu; pobrało 199.62 EUR, wartość zamówienia 927,36 PLN.
  • Odpowiedz