Wpis z mikrobloga

Mam problem z moim 3 letnim #iphone x. podczas trzymania telefonu przy uchu bardzo ciężko zrozumieć rozmówcę. Dźwięk jest jakby zniekształcony- trzeszczący. Wydaje mi się ze coś stało się z głośnikiem. Czy możecie w #gdansk polecić jakiś serwis? Jaki może być koszt naprawy?
  • 5
  • Odpowiedz
@dzikakaczka: nie słuchaj takich herezji jak przemycie mokrą ścierką... Jak już to izopropanolem i miękką szczoteczką możesz przeczyścić z zewnątrz, ale z doświadczenia wiem, że raczej to nie pomaga na dłuższą metę. Najlepiej rozebrać telefon i wyczyścić od środka. W Gdańsku polecam serwis Zbita Szybka na Grunwaldzkiej, ale myślę, że każdy inny to ogarnie równie dobrze.
  • Odpowiedz
Myśle ze każdy autoryzowany serwis, byle nie pasaż w małej galerii. Może nie gdansk, ale w Gdyni oddawałem do MacLab i byłem zadowolony :)
  • Odpowiedz
@dzikakaczka: @dzikakaczka: Zapewne głośniczek nazbierał mikrodrobinek metalu jakichś od kluczy. Ja takie rzeczy usuwam szczoteczką na podciśnienie.

Co do serwisu to w Gdańsku nie znam (choć stąd jestem), ale polecam @Pan_Slon bo zajebiście ogarnia sprzęty od Apple. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz