Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Smile90: keqing rozwijasz najpierw i ona bije najwiecej, do niej fichsl jako puszczenie ptaka i zmiana postaci. Do tego xiangling jako puszczenie e/q i zmiana, oraz barbara jako heal. jak dostaniesz xinqiu i beneta zamieniasz ich z fischl i barbarą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Smile90: main dps to postac ktora robi dmg zwyklymi atakami, nia najczesciej jestes w trakcie walki, bateria to postac tego samego zywiolu co dps, ktora ma za zadanie jak najszybciej naładować ci q, support dps to postac ktora za pomoca e/q przez najczesciej reakcje wzmacnia twoj dmg, healer wiadomo

Ogolnie keqing nie jest jakims top dpsem, ale na start starczy. Moja f2p robi abyss na 35 gwiazdek, ale to przez sile
via Android
  • 0
@chlorowodor czyli yanfei nie robić pod dps? Bo w sumie po ulepszeniach i w miarę odpowiednich artefaktach też ładnie daje radę Pytałem dlatego bo zastanawiałem się czy da się zrobić z tych postaci coś w miarę sensownego, mocnego i przyjemnego w gameplayu.
Niestety po 100 wishach Hu Tao nadal nie wypadła xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Smile90: jezeli lubisz catalysty to spoko, mi magowie jako dpsy nie pasuja, dlatego ja odrzucilem. Poczytaj o reakcjach i jak zlapiesz xinqiu rozwijaj go do niej, pyro+hydro zwieksza dmg dwukrotnie. Wbij wszystkie postacie na 20 lvl i zrob ascent, to niewiele kosztuje, a widze 3 wishe wpadną. Niestety poza xinqiu ciezko o dobrego hydro supporta - barbara naklada egekt na ciebie, wiec cie nerfi xD
@Smile90: Jeśli chodzi o matematycznie najsilniejsze postacie do tryhardowania abyssu 12-3 to w mecie są Xiangling jako off-field DPS i Fishl jako bateria. Kaeya tylko w quickswapie z Rosarią i właśnie XL oraz Bennettem. Kekwing to najsłabsza main dps w grze xD
A poza tym to na niskim AR dasz radę wszystkim więc na pierwszą postać graj tym kim lubisz.
@Smile90: W ogóle pytanie czy chcesz maxować Abyss, bo jak nie to tak naprawdę miej #!$%@? i graj kim Ci się gra najwygodniej. Z Barbary zrobisz nawet DPSa jak chcesz. Sure, będziesz zadawał może 5-6k obrażeń, a nie 10k, ale dużo to nie zmieni dla Ciebie. Ja sobie też odpuściłem te "mety" itp., bo te postacie nie były dla mnie ciekawe jak np. Bennett i w sumie się cieszę, że to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jaqbasd-: matematycznie najsilniejsza do tryhardowania abyssu to jest karta kredytowa. Na 12-3 samymi elektro postaciami dla funu mi wychodzi 45 sekund łącznie z keqing ofc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

XL jest dobra do zrobienia abyssa, do tryhardowania to się wyjmuje eula+raiden i obie fale 12-3 leżą po jednej rotacji burstów. No chyba że zrobienie na 9* to tryhardowanie