Wpis z mikrobloga

@szurszur: btw. jesli wciaz zajmujesz sie wschodem i piszesz o ich mediach oraz o wystapieniach Polakow, to moze zechcesz napisac cos o moim wystepie u Bialorusinow oraz o komentarzach pod wideo? Wg mnie to jest swietny przyklad tego jak mozemy propagandowo rozwalac Lukaszenke
@PrzegrywConsultingSpzoo: wszystko moze byc legendowaniem. Najwiekszy przeciwnik Putina moze okazac sie jego agentem. A najwiekszy milosnik - wrogiem. Moze Kaczynski jest agentem? A moze Tusk? Jak Ty mozesz zyc w takim swiecie a'la Macierewicz?:) btw. Macierewicz nasz czy agent Kremla?

Co do pojedynkow - zdrowie nie pozwala zajmowac sie sportem.
@tomasz-maciejczuk: mam swoje zdanie na temat Macierewicza (przeniesienie pancernej z Żagania, WB Electronics, Smoleńsk, PGZ, nieistniejące do dzisiaj helikoptery produkowane z Ukrainą czy Caracal) i niewiele różni się ono od zdania Maciejczuka sprzed 4 lat, chociaż naturalnie mowa o innej skali. Człowieku, każdy dobrze pamięta twoją historię i taki komentarz w twoich ustach brzmi śmiesznie. Mógłbyś się chociaż uderzyć w pierś, choć wiem jak wielu ludzi ma z tym problem.
@tomasz-maciejczuk: @tomasz-maciejczuk: Nie dziw się, że budzisz nieufność. Wiadomo, że zawodowi "Polacy" czy "Ukraińcy" występujący w ruskich telewizjach są zadaniowani przez roznych Solowiowow. Nie mówię, ze i ty byłeś, a tym bardziej ze ciagle jestes, ale trzeba być ostroznym i chyba sam to rozumiesz.