Wpis z mikrobloga

Proszę o plusowanie najlepszego polityka XXI wieku. Putin osiągnąl swój cel. Podesłał stosunkowo niewielka ilość migrantów pod granice z Polską i dowiedział się to czego chciał. Polskę można łatwo zdestabilizować. Amerykanie nic nie zrobią. Wschodnia granica Nato łatwa do obalenia. Jak zawsze Niemcy będą płacić haracz a bohaterska Rosja wejdzie i zaprowadzi stabilizacje. Łukaszenkę szybciej obali Putin i podmieni na kogoś swojego niż ktoś inny.

#bialorus
Pobierz Niedoprawiony_Mielony - Proszę o plusowanie najlepszego polityka XXI wieku. Putin osi...
źródło: comment_1637167331ku42KVELm2FMiPBbtfjt2H.jpg
  • 25
@GoodSniper a teraz pytanie. Jakby Rosyjskie albo białoruskie myśliwce notorycznie przekraczały nasza przestrzeń powietrzna jak to mają w zwyczaju to co zrobi Polska? Będzie alarmować w wiadomościach? Nie zestrzeli samolotu jak Turcja. Nie mówię żeby wywołać wojnę ale Polska przegrywa rozgrywki na wschodzie. Zobaczycie w ciągu kilku kolejnych miesięcy będę nas rozgrywać jak nie migrantami to czymś innym. Będą badać na co sobie mogą pozwolić.
@Niedoprawiony_Mielony: Dla mnie powinno być krótko, za każde oślepienie laserem, strzał ostrzegawczy. Nie poskutkowało? No to strzał w kierunku, skąd szedł promień. To samo tyczy się imigrantów, co to za #!$%@? barykady, muru? Ogólnie to bym #!$%@?ł to co mówi zachód jak i to co mówią media, postępowość wyżarła mózgi i ludzie zrobili się słabi, chcieliby wszystkim pomóc, bla, bla, bla. Myślę też że w takich sytuacjach, takich ludzi którzy mają
@Niedoprawiony_Mielony: tak, Rosja ma najlepsze wyniki we współczesnym (po 1990) świecie w rozgrywaniu konfliktów granicznych, najbliższy przykład mamy z Krymem, który najpierw ogłosił niepodległość, a potem przeprowadził referendum o dołączenie do Federacji Rosyjskiej. No dobra, nawet to sprytne i skuteczne. Ale wkurza mnie ten fetysz Putina i Rosji w Polsce.

Putin to nie jest jakiś geniusz 500 IQ. Troszkę lepiej niż przeciętny (raczej dobry) strateg nastawiony na to, żeby poszerzać
@Niedoprawiony_Mielony Świetny na polityk: prowadzi kraj nad przepaść. Rosja jest krajem opartym o surowce i siłę militarną, nie wypracowuje nic trwałego. Strategia jest przestarzała i nieadekwatna do dzisiejszych czasów. Owszem można nią nadal coś ugrać, ale daje to coraz mniejsze rezultaty i kosztuje coraz więcej.