Wpis z mikrobloga

Nie wiem co trzeba mieć w głowach albo co przejść w życiu (pewnie molestowanie przez wujka), by cieszyć oko widokiem lania wody na migrantów... Nawet mi was nie żal ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bialorus
  • 56
  • Odpowiedz
@PeSS: Kibola nie bo sam prowokuje.


@GrochenMochen: Dalej nie czytam, migranci nie prowokują, oni tylko rzucają kamieniami i granatami i niszczą zapory na granicy bo to ich kultura. Przyznałeś rację że się myliłeś, więcej nie potrzeba, trzymaj się tam.
  • Odpowiedz
  • 0
@marcinpodlas8 #!$%@? no debil xd z logika widzę wszystko dobrze. Dla żołnierzy i policjantów mam szacunek bo wykonują swoją pracę. Ja wiem ze pewnie lewaków znasz z kwejka czy jutuba i nie masz pojęcia jacy to ludzie ale ja nie rozróżniam nikogo na kolor skóry czy wyznanie
  • Odpowiedz
Nie wiem co trzeba mieć w głowach albo co przejść w życiu (pewnie molestowanie przez wujka), by cieszyć oko widokiem lania wody na migrantów... Nawet mi was nie żal ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)


@GrochenMochen: Lac koorwa ile tylko wody w zbiornikach!!!
  • Odpowiedz
@GrochenMochen: Mirku, pojedź w tamte strony, nie w strefę zamkniętą, ale na Podlasie i pogadaj z lokalsami - może dowiesz się czemu to taki ważny temat. Jak wrócisz, na następnej lekcji poruszymy wątek oglądania się na pasach i potwierdzimy, że nie powinno się wchodzić na nie bez rozglądania się, patrząc tylko w sam telefon.
  • Odpowiedz
@GrochenMochen: mmmm typowy lewus
Beka z imigrantow probujacych lamac prawo zle
Beka z gwaltu i pedofilii dobrze

Dobrze znac twoje standardy. I wiesz co?
Nawet mi ciebie nie zal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Krzysztof53647 fajnie ze w bajki wierzysz.

@Tino nadal nie rozumiesz sedna całego problemu? Najmniej winni są właśnie ci migranci. Oni są plansza do gry między łukaszenka a UE.

@Xysz czy ja kiedykolwiek pisałem że hehe beka z gwałtu? Albo ktokolwiek inny z lewicowej strony? Nie no to sorry ale źle trafiłeś. A nie czekaj jednak beka i manipulacja była ze strony prawicowego rządu PiS. Ok czyli co prawica ma
  • Odpowiedz
nadal nie rozumiesz sedna całego problemu? Najmniej winni są właśnie ci migranci. Oni są plansza do gry między łukaszenka a UE.


@GrochenMochen: Tylko czy siłą Białoruś ich wyciągnęła z ich kraju i zawiozła pod granicę?
  • Odpowiedz
@GrochenMochen: A tak przewrotnie zapytam, pojechałbyś teraz do Afganistanu i zapłacił kupę kasy z nadzieją, że przedostaniesz się do Singapuru jako imigrant? ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@Tino ciężko mi odpowiedzieć w momencie jak w moim kraju nie ma wojny a mój dom stoi cały... Musiałbym być na miejscu tych ludzi wiedząc że no grozi mi śmierć wtedy byłbym zdolny do wszystkiego.
  • Odpowiedz