Wpis z mikrobloga

Nie wiem co trzeba mieć w głowach albo co przejść w życiu (pewnie molestowanie przez wujka), by cieszyć oko widokiem lania wody na migrantów... Nawet mi was nie żal ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bialorus
  • 56
  • Odpowiedz
więc co się stało jak przyszło im mieszkać i spać obok ogrodzenia? No zdziwienie i złość więc temu tak się zachowują, bo nie wiedzą jak mają się zachować


@GrochenMochen: To jest problem Białorusinów. Jeśli zostali oszukani, powinni wyładować swoją złość na żołnierzach i straży granicznej Białorusi. Twoja pokrętna logika sugeruje, że jak dostaje #!$%@? od sebiksa, to swoją złość mam wyładować na oskarku (σ ͜ʖσ
  • Odpowiedz
@dioxyna: widac jaka jest konwerssacja z tymi ludźmi... Ich pewnie by cieszyło WTC jakby teraz się odbyło i cieszyli by japę na każdego kto skakał z wiezowca.... Banda ludzi chcących podbić swoje ego bo im w życiu nei wyszło.
  • Odpowiedz
@PeSS: na blisko 100k imigrantów z Czeczeni jakos nie widzialem by ktos się pluł że trzeba na nich robić... Aktualnie robimy na mase ludiz zdolnych do pracy co wymuszaja L4, zasiłki i inne gówna i to trzeba posprzątać ale lepiej ludzi nakierować na ot ze imigrant przyjeżdzą i chce socjal...
  • Odpowiedz
@GrochenMochen: no właśnie, więc co ma do tego Polska? Jest granica? jest. Wolno ją przekraczać? Nie wolno. To jest problem Białorusi co z nimi zrobi. I niech się cieszą, że polano ich tylko wodą, a nie dostali z gumowych kul.
  • Odpowiedz
@GrochenMochen: A co ma do tego czeczen sprzed 10 lat czy janusz na socjalu a skoro nie widziałeś jak ludzie się o to czepiali to pewnie cie jeszcze na świecie nie było albo dopiero niedawno wyszedłeś ze swojej bańki i się dowiedziałeś że ludziom takie akcje jednak nie pasują. Skoro na nich robimy to na tych leni też powinniśmy? Mają legalne drogi do dostania się do ue, mogą z nich
  • Odpowiedz
by cieszyć oko widokiem lania wody na migrantów


@GrochenMochen: Myślę, że to i tak łagodna odpowiedź na rzucanie kamieniami i granatami hukowymi. Przecież nie lali wszystkich jak leci
  • Odpowiedz
@GrochenMochen: I Ci ludzie mając smartfony i dostęp do internetu nie potrafili ogarnąć tego inaczej niż sprzedać wszystko, oddać kasę jakimś szemranym typom i jechać pod granicę całą rodziną na podstawie obietnicy

Ja #!$%@? to nawet śmieszne nie jest co wpisujesz
  • Odpowiedz
@PeSS: Kibola nie bo sam prowokuje. Dwa to wlasnie prawo jest tak skonstruowane że osoby będące uchodźcami w Polsce musza przestrzegac pewnych zasad i koszyt ponowi UE i kraj który przyjmuje taką osobę. Także gadanie ze z naszych podatków to mnie wkurza bo ile płacimy w dochodowego? 8-10k z czego i tak samorzad dysponuje wiekszoscia.
  • Odpowiedz