Wpis z mikrobloga

Po kulisach meczu z Węgrami nie mogę pojąć jakim cudem kapitan naszej reprezentacji nie ogarniał że do pewnego rozstawienia w barażach potrzebujemy co najmniej remisu i on po meczu dopiero pyta czy mamy szanse na rozstawienie. Może ktoś mógł wytłumaczyć lewemu że odpuszczenie tego meczu może mieć większe konsekwencje niż mu się wydaje. Ale po konferencji sousy i z tych kulisów wynika że oni faktycznie potraktowali to jak mecz towarzyski.
#pilkanozna #mecz #reprezentacja
  • 8
  • Odpowiedz
@utede: Nie wiem do końca jak wyglądają te zgrupowania ale wyobrażam sobie to tak że będąc zawodnikiem kadry to masz przegadane różne scenariusze przed meczem i masz jakiś cel na ten mecz oraz przedstawione co się stanie jeśli go nie zrealizujesz. To lewemu jako kapitanowi powinni zadawać takie pytania a nie on. Ja już od dawna mam takie zdanie i coraz bardziej się w tym utwierdzam że Lewy się nie nadaje
  • Odpowiedz
@klato: już nie pamiętam dokładnie ale chyba po naszym meczu z San Marino pytali Piątka czy zna już wynik Węgrów (grali z Albanią, więc bardzo ważne dla nas spotkanie) a ten pyta "a z kim grali?". Tak więc wydaje mi się, że oni w ogóle mało ogarniają, chociaż po Lewym spodziewałem się jednak więcej niż po pio pio pio.
  • Odpowiedz
@klato: nikt na zgrupowaniu nie przekazuje takiego #!$%@? bo raz zawodnicy tego nie potrzebuja do niczego a dwa oni i tak tego nie ogarna ot tak bo tu kombinacji i zaleznosci jest kilka. Skupiaja sie na najblizssym meczu i heja.
Kibice interesuja sie cala otoczka a pilkarze nawet ligi w ktorej graja nie ogladaja. Zwyczajnie od meczu do meczu a takimi sprawami zajmuja sie ludzie wyzej.
  • Odpowiedz
@PeterFile: No ale jeżeli wiąże się to z graniem albo nie graniem lewego to wypadałoby to #!$%@? obgadać i zastanowić się czy jednak lewego na 45 nie wpuścić. Chociaż podejrzewam że on ma każdą komórkę w ciele monitorowaną pod kątem wysiłku i odpoczynku więc za wiele pewnie by się nie zmieniło.
  • Odpowiedz