Wpis z mikrobloga

UWAGA!UWAGA

Dziewczynka17 po calodziennej krucjacie prowadzonej czesciowo na ziemi karachanow bez uszczerbku ,a posiadajac kilkanascie skalpow karachanowych gimbusow udaje sie do sztabu na zasluzony odpoczynek.

W dniu jutrzejszym nie baczac na swieto dziewczynka17 ponowi pogrom tych nieszczesnikow./

Na czesc dziewczynki-HIP<HIP-HUUUUURA HURRRA
  • 65
@Anonek: #!$%@? mogą im te patologiczne karachany zrobić ;/ nakręcanie jakiejś #!$%@? spirali nienawiści ... jak się ich czyta to aż żal że nie ma w PL krzesła elektrycznego ... zjeby genetyczne .. i #!$%@? zamknąć to padło ;/
@Anonek: sam nie znasz i nie poznasz.jak zawsze karachanek mocny w gebie.nie byliscie chlopcy z patoportalu ustalic jak dotad nic,generalnie jestescie przegrywami ostatniego miesiaca.szcezesciem dla was ze wlasnie mam 17 lat bo wczesniej dostawaliscie lomot od 16tolatki.i wy macie jeszcze czelnosc wystawiac glowy z karaczaniej nory?do budy won bo psami poszczuje
@onajedna17: No tu straszyli, że to ludziom życie zniszczyli bla bla bla ... cieniasy i przegrywy życiowe .. zresztą trzeba serio nie mieć co robić żeby takie rzeczy w bani wymyślać jak oni ... psychole no ... ;/ a poza tym jak tam ? spoko ? ;p
@Kejran: Co o Tobie pisali @onajedna17: mówisz, że nauka ? Ja tam w sumie całe życie jakoś się ślizgam na #!$%@? i całkiem nieźle mi idzie ;p mature zdałem nawet jakimś cudem i to nieźle ;p także nie oraj się nauką ;p A pogoda jest do dupy .. lubię spacery ale ostanio - podziękuję ;p