Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@torunianin-17: Nie słuchaj wykopków i nie trzymaj w polskim banku. Załóż n26 (niemiecki bank), można zdalnie i tam trzymaj. Przynajmniej z dala od lepkich łapek Matiego.
@torunianin-17: Ja od kilku lat wrzucam praktycznie wszystko to co zostanie z miesiąca w bitcoina. Uśredniłem w ten sposób cenę zakupu. Dokupowałem też kilka razy za oszczędności. Na oko to bitcoin musiałby spaść o 80% żeby było tyle co włożyłem po odliczeniu 19% podatku. Przez kolejne lata też zamierzam dokupować niezależnie od kursu. Jestem przekonany że za 10 lat będzie kosztował dużo więcej. Tylko DCA i Hodl, nie spekulacja na kryptowalutach.
plaisant - @torunianin-17: Ja od kilku lat wrzucam praktycznie wszystko to co zostani...

źródło: comment_1637131382psbQBxNFtIZSz4BRp5sR4Q.jpg

Pobierz
@Decode: Najczęściej kupuję na coinbase pro bo tam wypłacenie BTC do mnie na portfel kosztuje najmniej. Jakiś 0,50-2$ za wypłacenie, dokładnie na teraz to jest chyba 0.000004 BTC Oni robią wypłaty zbiorcze dlatego jest najtaniej. Wiem że bitpanda z Austrii wypłaca za 0.00006 BTC inne to change invest chyba z Estoni no i nasz Polski ramp.network z UK tez tanio można wypłacić. Reszta giełd to opłata około 20$ 0,0005 BTC więc
@Decode: Jeśli chcesz kupować za PLN to polecam polski kantor swap.ly i polską giełdę bitclude. Kurs i prowizja różni się nieznacznie od tych ze światowej czołówki.
Portfel za darmo jako aplikacja na telefon to np bardzo dobry samourai wallet. Najważniejsze to seed zapisać na kartce i dobrze to przechowywać bo jak tel padnie to na drugim odzyskujesz wpisując seed 12-24 słowa w j.ang.
Nie słuchaj wykopków i nie trzymaj w polskim banku. Załóż n26 (niemiecki bank), można zdalnie i tam trzymaj. Przynajmniej z dala od lepkich łapek Matiego.


@fishery: xD
Czyli co, przewidujesz zamrozenie kont jak w Grecji? xD
Jesli wierzysz w taka mozliwosc (oczywiscie jest to prawdopodobne ale podobnie jak wygrana w totka i w sumie bardzo podobne prawdopodobienstwo, ze to samo bedzie w Niemczech) i dalej trzymasz gotowke to jestes malo madry.