Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@theicecold także witam brata w niedoli.

Jesteśmy na tym samym etapie xd oczywiście babki i ciotki mówią że jak mam 3k na rękę to super pieniądze i co ja pracę chce zmieniać??? Ale one chyba się mentalnie w innych czasach zatrzymały
  • Odpowiedz
@LZBNZ: oczywiście, że tak. My jesteśmy innym pokoleniem i nie ma co osiadać na laurach. Ciotki nie zdają sobie sprawy z tego, że czasy się zmieniły, że dzisiaj postawienie domu nie kosztuje 300 tys. zł.

Tak generalnie to poodpowiadałem na wszystkie oferty dot. automatyki i pokrewnych dziedzin, no i chwilowo jest posucha na pracuj.pl, a reszta portali to w ogóle śmiech na sali ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@LZBNZ: Gratki Mirku :) ja się prawie 1.5 roku bujalem po rozmowach o pracę w mojej branży i pracowałem a to staż a to sklep. Wkoncu się udało ale jest tak niska stawka bez doświadczenia że jak się mój różowy pasek nie sprowadzi zemną to będzie ciężko.
  • Odpowiedz
@theicecold: @Zgnity_Ziemniak: ziemniaku jeszcze nie ma czego gratulować, ale dostałem info że do końca tygodnia mają dać znać czy tak czy nie :D

Ogólnie to ja też się zastanawiam czy nie jechać za granicę... Ale żona będzie miała duży problem z tym. No i nie chciałbym też jej tu samej zostawiać w nowym domu, bo wiadomo kilka rzeczy trzeba poogarniać itd i ona sama będzie miała problem trochę żeby tu
  • Odpowiedz
@theicecold: to jak byłbym Tobą to chyba już dawno siedziałbym w niemcach xd bo od początku pandemii i tak straciłem kontakt z większością znajomych
  • Odpowiedz
@theicecold: @Czarnakurtka: @kartofel322: @Zgnity_Ziemniak: @wielkienieba

@kartofel322
@cus_
@Bjarnii @addddd

#!$%@? nie dostałem się. Wzięli kogoś "bardziej doświadczonego" XD

Mimo moich 5 lat doświadczenia, widocznie to za mało, bo jestem młodą osobą (27 lat). Ale rekruter pytał czy może zostawić sobie moje CV bo w przeciągu roku prawdopodobnie pod tą osobę którą teraz wzięli bedą szukali kolejnej osoby bo tworzy się teraz nowy dział i byłbym pod nią bezpośrednio,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LZBNZ: Ja właśnie też wyszedłem z rozmowy i nie wiem co będzie. Gadaliśmy prawie godzinę, mam podobne doświadczenie jak ty tylko 31 lvl.
Mam czekać na telefon, jak wychodziłem to widziałem na korytarzu kolejną osobę.
Moim zdaniem wyglądała bardziej na informatyka jak ja co kolwiek to znaczy.
Trzymam kciuki żeby ci wyszło. Od takiego wyjadacza można się dużo nauczyć
()(
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@addddd no ale to za pół roku-rok. Powiedziałem że ma CV zachować i się kontaktować. Ale kto wie czy to nie była podpucha
  • Odpowiedz