Wpis z mikrobloga

@Czarnakurtka: to tylko złudzenie.

Jak szuka się pracy jako specjalista, to bez tych min. 3 lat doświadczenia jest ciężko. Ja mam jakieś 1,5 roku doś, tytuł inżyniera, działalność w kole naukowym itd., a już szukam 2 miesiące (i nie to, żebym się pchał na jakiegoś seniora).

Także to tylko takie złudzenie, HRy pompują mnóstwo ogłoszeń chyba po to, żeby istniał jakikolwiek ruch... Nie wiem, różni moi znajomi w HRach mają różne
@theicecold ja widzę po znajomych firmach jak właśnie szukają inżynierów i nie ma ludzi do pracy ¯_(ツ)_/¯ Sam na początku roku będę chciał szukać w stolicy stanowiska inżyniera, na którym pracuje około 4 lat, ale bez tytułu. Jestem ciekaw jak będzie bo tam nie jestem kompletnie rozeznany w rynku
@theicecold: @Czarnakurtka: @kartofel322: polska B here pod bydgoszczą perłą pułnocy.

Handel. Pracuje obecnie kilka lat w tym i szukam lepszej firmy z lepszą płacą i ciężka sprawa. Zarabiam obecnie psi grosz bo 3k netto to jakiś żart na takim stanowisku, a inne firmy oferują po 6-12k netto w tej dziedzinie, ale co ogłoszenie to zaraz milion osób aplikuje i na rozmowach o pracę to tylko wychodzą i wchodzą po