Wpis z mikrobloga

ja wiem, ty masz rację, a 95% ludzi się myli. Widziałeś wyniki ankiet?


@janekplaskacz: tak, tak. Jedziemy prosto więc zmieniamy pas ruchu. Już dobrze.

Dawaj ten przepis.


@janekplaskacz: zaraz po tym jak ty dasz potwierdzający swoje teorie, że jazda prosto to zmiana pasa ruchu.
  • Odpowiedz
@janekplaskacz: no coś ty, inna sytuacja? Jak to możliwe? :D

Więc teraz się skup. Poniżej masz obrazek hipotetycznej sytuacji. Jesteś pewien, że jadący tak jak czerwona kreska miałby pierwszeństwo?


@janekplaskacz: taka sytuacja nigdy nie ma prawa mieć miejsca. Dlatego też jest hipotetyczna. Rozmawiajmy jednak
  • Odpowiedz
Jesteś ułomny?


@janekplaskacz: ja bynajmniej, ale ty wskazujesz pewne oznaki.

Żółty przecina ten pas a nie nim jedzie. Ile razy trzeba tłuc ci do głowy to samo?


@janekplaskacz: no przecież żółty jedzie swoim pasem przez inne pasy ruchu. Wg twoich teorii to w trakcie tej krótkiej przejażdżki zmienia pas(y) ruchu bo przecina linię przerywaną.
  • Odpowiedz
@Krupier:

no przecież żółty jedzie swoim pasem przez inne pasy ruchu. Wg twoich teorii to w trakcie tej krótkiej przejażdżki zmienia pas(y) ruchu bo przecina linię przerywaną.


Nie. Cały czas twierdzę, że przecięcie pasów dla innego kierunku nie jest zmianą pasa. Jesteś ułomny, bo po tylu razach już powinieneś to zrozumieć.
  • Odpowiedz
@Krupier:

Ważne, że w końcu zrozumiałeś, że nie nastąpiła tam na rondzie zmiana pasa ruchu


Nie, to ty ciągle nie zrozumiałeś. Ciągle mylisz przecięcie pasów od zmiany pasa. Przeczytaj co napisałem na tym obrazku.

EOT
  • Odpowiedz
@janekplaskacz: ja (i nie tylko ja bo wiele osób próbowało ci wytłumaczyć twój błędny tok myślenia) wszystko doskonale rozumiem i nic nie mylę. Ty już mam nadzieję też nie będziesz po tym jak w końcu zrozumiałeś, że tam na rondzie nie nastąpiła zmiana pasa ruchu.

ĘĄT
  • Odpowiedz