Wpis z mikrobloga

@Kaktus80: Nie trzeba być nudziarzem, żeby tak sądzić. Wystarczy być dorosłym. Ludzi można poznawiać w innych miejscach, a człowiek nie chce tracić czasu na dojazdy tylko zająć się obowiązkami, pracą, hobby.
  • Odpowiedz
@Kamilo67: To idź sobie na zaoczną uczelnię albo zrób studia online - w dzisiejszych czasach masz takie możliwości. Ale dajcie żyć ludziom którzy nie są spierdoksami społecznymi zamkniętymi w piwnicy.
  • Odpowiedz
@Kaktus80: To ja mam się kolegować z kimś tylko po to, żeby mi robotę załatwił potem xD? Aha. To po co w ogóle ta szopka ze studiami, jeżeli chodzi głównie o znajomości.
  • Odpowiedz
@Kaktus80: Powtarzam - skąd wnioski, że nie chcę się kolegować i żyć w piwnicy?

Dobrze, że pandemia minęła, ale szkoda, że zdalne nie wrócą, tylko jest powrót do średniowiecza. Jak ktoś chce jeździć specjalnie na uczelnię na wykłady rano to pozdro.
  • Odpowiedz
@Kamilo67: Zawsze można wynająć mieszkanie lub miejsce w akademiku, ewentualnie można sobie studiować na jakiejś wyższej szkole zawodowej w swojej wsi

Zdalne poza brakiem integracji uniemożliwiają skuteczną naukę
  • Odpowiedz
@Kaktus80: No ale czemu mam przepłacać za mieszkanie/akademik jak można bezproblemowo część zajęć zdalnie przeprowadzić?

Życie towarzyskie można mieć poza studiami. Nie wiem też w jaki sposób nauka gorsza, mnie się o wiele lepiej na nich uczyło.
  • Odpowiedz