Wpis z mikrobloga

@Lolek1011 nie no akurat tutaj to trzeba spojrzeć na to z innej strony. Ludzie płacą kosmiczne pieniądze za te operacje, które same w sobie są niesamowicie ryzykowne. Jeśli coś nie pasowałoby mi w lekarzu i miałabym podejrzenia już od samego początku co do jakości jego usług to też bym o tym powiedziała głośno zwłaszcza jeśli ma following i mogłaby zmotywować inne dziewczyny które miały jakieś niemiłe doświadczenia z tym człowiekiem żeby głośno
@hehebuja: osoby zainteresowane mogą poczytać opinie na znanym lekarzu a od razu takie nagłaśnianie i niszczenie opinii o lekarzu przez jedno zachowanie dla mnie jest slabei zdania nie zmienię.
@Alaks077: ale przecież ona nie wie czy to jest dobry czy zły lekarz tylko że niemiły a to znaczna różnica. Nie wiem jak Wasze doświadczenia ale z moich często wynika że najlepsi lekarze są dość szorstcy w obyciu. Wiadomo że najlepiej by było gdyby wszyscy byli super mili i slodkopierdzacy no ale tak po prostu nie jest. A co do wypisywania opinii na podstawie opinii celebryty jest niestety dość częste -
Poza tym nie zdziwilabym się że ta negatywna opinia zaistniałą tam tylko po to żeby zaraz zniknąć za sprawą zniżki z kliniki.. myślę że Wiki nie jest w ciemie bita