Wpis z mikrobloga

@RabarbarDwurolexowy: Tak. Savy nie są kompatybilne ze starszymi wersjami.
Ogólnie to przy zmianie numeracji o pełną liczbę np z alphy 18 na 19 zapisy już nie zadziałą.
Ogólnie to imo najfajniesza obecnie gierka łącząca krafting, zombie i strzelanie.
Fajnie gra się z kumplami na multi.
Od ostatnich updateów minęło już trochę czasu, grafika jak na telefonach komórkowych ale nie o to tutaj chodzi ;).
Obecnie nie ma żadnej alternatywy a twórcy
@RabarbarDwurolexowy: Silnik jest cały czas rozwijany. Ale najważniejszy aspekt 7DTD, którego nie ma za bardzo w innych grach to rozciągnięty endgame. W większości survivali jest tak, że przez epokę patyka i kamienia masz ciężko, trwa ona zazwyczaj 1-2 wieczór grania, potem nagle odkrywasz coś co poof daje Ci boosta i resztę gry przechodzisz w kolejne 2-3 dni i nie ma co robić. Na A19 grałem sam na booście expa 150% przez
@cmhqwidget: no racja, fajnie się gra na tym poziomie, gdzie w innych grach jesteś już OP/zrobiłeś większość rzeczy, balans mi się podoba, jak napisałeś zagrajmy w crapa to myślałem że jesteś tym śmieszkiem z TV gry;). Widziałem jego filmik gdzie pokazuje jak dev 7DTD streamuje nowości(może chodzi o wersje o której piszesz).
Nie wiem co takiego jest w tej grze, nie potrafię powiedzieć czemu mi się podoba, niby jakieś głupie przepisy
@RabarbarDwurolexowy: za miesiąc mam 4 dychy na karku ( ͡º ͜ʖ͡º) do 7dtd mam ekipe ludzi, którzy też to doceniają w 7dtd. Co do innych gier z podobną "tierowością" jak to nazywamy, to Minecraft na modzie Tekkit, mod techniczny gdzie masz poziomy, które dają coraz więcej. Zaczynasz od mielenia ręcznego, potem elektryczność niskiego napięcia, potem średniego, wyższego. Do tego po drodze etapy zrobienia lasera do kopania,