Wpis z mikrobloga

Moje spojrzenie na "aferę" z prawie darmowymi duńskimi tabletami. Nie będzie ani bóludupy, ani gorzkichżali:

15-letni @Colek dostaje informacje od swojego kolegi na Steamie z Finlandii (który sam skądś dostał to info), że za parę groszy można wyrwać tablet. Wystarczy zrobić to w/g instrukcji i czekać na tablet, a w instrukcji było zalogowanie się przez FB, zapłacenie poprzez CC kwoty około 3 złotych, oraz podanie danych - jeśli kogoś to dziwi, to jestem w szoku, skąd byłoby wiadomo gdzie wysłać ten tablet (zakładając, że tablety faktycznie są rozsyłane)? Sam tablet szału nie robi - sam @Colek podrzucał linki do stron z opiniami o tablecie, pozytywne (darowanemu koniowi...), jak i negatywne (oczywiste ze względu na słabe parametry). Już pod pierwszymi komentarzami było można zauważyć burzogównę gdy mirkoefekt spowodował, że niektórzy z Was "przepłacili" kilka groszy więcej, bo nie dostali maila z potwierdzeniem, bo błędy z certyfikatem, etc... Zrobiło mi się Colka szkoda, bo został zaszczuty przez wszystkich i usunął konto na chwilę, ale...

Przeglądając pierdyliard powiadomień trafiłem na ten wpis, który pokazuje, że obaj próbują osiągnąć monopol na sprzedawanie gier taniej (oczywiście często wliczając swoją, nawet minimalną marżę). Nie tak powinien wyglądać wolny rynek, nie uważacie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszyscy fani Colka teraz oczywiście teksty typu "Ale Colka to Ty szanuj", "#!$%@? z tym spamem", "czarnolisto", itd... O obu mirkach (zarówno @Colek jak i @MarZam) niewiele jestem w stanie powiedzieć, gdyż mimo moich kilkukrotnych chęci oraz prób, nie skorzystałem z usług jednego ani drugiego, czemu sami są sobie winni. Prawda jest taka, że gry ze Steama taniej może sobie kupić KAŻDY wkładając do tego minimalny wysiłek i wyjadając okruchy ogarniętości. Sam publicznie dzieliłem się moją wiedzą na ten temat, jeśli ktoś jest zainteresowany - zapraszam na priv, postaram się wyjaśnic jak najprościej się da.

Życzę Wam, żeby doszły te tablety i wszystko było ok, a dlaczego nie? Zawistny nie jestem. Oby wszystko się dobrze skończyło.

Pozdrawiam

A teraz...


#dunskitablet #colekcontent #marzam #steam #bekazwykopu
  • 17
  • Odpowiedz
@piczok: w ogóle to debile obwiniają @Colek który wyraźnie zaznaczył, że nie bierze odpowiedzialności za to czy te tablety będą czy nie. Gość chciał dobrze, załatwia tanie gry, a oni na nim psy wieszają.
  • Odpowiedz
@piczok: Co do wymiany giftów za klucze to żadne steamtrades, tam zawyżają ceny. Tylko http://www.tf2outpost.com/ , czasem trafiają się takie oferty, że żal nie brać (ja np. utrafiłem The Swapper za 1 klucz TF2). Takie np. Spelunky można tam obecnie nabyć już za 2 klucze + 4 refy.
  • Odpowiedz