Wpis z mikrobloga

No i jeszcze jakby ktoś dość rzetelnie opisał dla nowych takich jak ja, kto to te reborny itp taką historię co się działało na poprzednich edycjach, który #!$%@? jest synem kogo itp. Bo na tagu przewijają się jakieś siory marluka. Lubię czuć fabułę grając w gierke a jak wchodzi się w dość wąskie grono jak ots głównie dla ludzi z wykopu to chcę poznać korelację, kto z kim rywalizuje o topke, poznać otaczający mnie serwer. Kogo pies #!$%@?ł i kto komu ciągnął a z kim sie tylko #!$%@?ł #wykopots
  • 22
Generalnie zaczęło się od dnia kiedy marahin postawił pierwszy serwer zwany mirkots.
Grałem tam ja, zrobiłem gildię Młode Wilki, ale dostałem delete (za bug abusing) w tym czasie ktoś zajął nazwę tej gildii więc jako 'nowonarodzony' stworzyłem gildię Reborn. No i gildia zasłynęła z afer, jakies ubijanie randomów itp.

Tak naprawdę staliśmy się kozłem ofiarnym, zabiliśmy jedną osobę - płacz na cały wykop.
Serwer pada - wina rebornów itp
Nawet były takie
WolfSky - Generalnie zaczęło się od dnia kiedy marahin postawił pierwszy serwer zwany...

źródło: comment_1636997101V7llnbqWaxnLUpV37ZbfCI.jpg

Pobierz
@IwanDestruktor: Jesli chodzi o korelację między graczami kiedyś to było dosyć wyraźne między gildiami, aktualnie już tak nie jest, są reborny/jarkendary i reszta to geron z ekipą (endzelo exodan proszklo) i reszta normalnych graczy.
@IwanDestruktor: @WolfSky: @Kuropatvaa: @bardzoprosz3 : A więc pozwolę sobie przedstawić swoją wersje wydarzeń. Gram 1 edycje krócej od wolfiego, ale wystarczająco długo żeby conieco opowiedzieć. Jestem stronniczy jako Jarkendar/Reborn, ale postaram się zachować minimum obiektywizmu XD Proszę mieć też na uwadze, że jest to historia 6lat OTSa więc może być coś pokiełbaszone.

Na początku serwer prowadzony był głównie przez Marahina oraz Chuffi - prywatnie bardzo miło wspominam Marasia, ale
Bobo77 - @IwanDestruktor: @WolfSky: @Kuropatvaa: @bardzoprosz3 : A więc pozwolę sobie...

źródło: comment_1637017628HsK6cAE2AUMRTV2AGZ1Mto.jpg

Pobierz