Wpis z mikrobloga

Ktoś mi wytłumaczy? dziś 18tysięcy dziennych zakażeń i żadnych restrykcji, w lutym było podobnie a gastronomie, galerie, maseczki były obowiązkowe. Ta pandemia brzmi jak jakiś ogólnoświatowy cyrk a zauważmy, że tylko Chiny mają gdzieś ten cały syf i półtora roku temu już u nich zakończyła się pandemia. To jakiś nowy plan ogólnoświatowy elit wyruchania nas w pośladki? W jakim celu mielibyśmy tracić na gospodarce i hamować jej napędzanie
#koronawirus #pytanie #pandemia #polska
  • 25
1. Kasa na testy antygenowe

2. Kasa na testy PCR

3. Kasa dla diagnostów za wykonanie testów antygenowych i PCR

4. Kasa dla lekarzy za skierowanie na test.

5. Kasa na szczepionki.

6. Kasa dla lekarzy za skierowanie na szczepionki.

7. Kasa dla gmin na propagowanie szczepionek

8. Kasa na akcje społeczne propagujące szczepienia.

9. Kasa na infratrukture covidową.

10. Kasa na szpitale tymczasowe.

11. Kasa na dodatki za prace przy covidzie.
@Glodny_Lew: Szkodliwy preparat... Kto ci tak powiedział twój kolega zięba? Ja po 2 dawkach mam się lepiej niż miałem, dalej rutyna siłka, kalistenika czasami super serie po 1000 pompeczek w różnych wariantach. Gdzie ten preparat mi zaszkodził? Nie musisz się szczepić i możesz sądzić o szczepieniu co chcesz nawet że tam jest płynny metal który zamienia cię w t-1000 ale nie bagatelizuj choroby przez którą sporo ludzi już nie żyje a
@zdzichumineciarz: szansa że znałeś kogoś kto umarł wynosi 3,8% przy założeniu że twój krąg znajomych liczy 16, co jest średnią dla wieku 20-40. przy czym te 16 to stali znajomi w których wliczono rodziców, rodzeństwo i partnera/partnerkę. Szansa, że znałeś kogoś kto przeszedł ciężko wzrasta do ponad 10%. Więc no niebywałe, że wszyscy piszący jakie to lockdowny są potrzebne znają kogoś kto ciężko przeszedł. Statystycznie (czyli to co lubicie najbardziej) co
@zdzichumineciarz:

ale nie bagatelizuj choroby przez którą sporo ludzi już nie żyje a sporo jeszcze umrze.

Koronawirusy istnieją od wielu lat tak samo jak wirusy grypy itd. Dlaczego akurat teraz się nimi przejmujesz?

super serie po 1000 pompeczek w różnych wariantach

XD Na jednej ręce?
@wiem_wszystko: Znam dosyć sporo osób, z mojego bliskiego otoczenia a nawet rodziny ale mówić o tym na wykopie gdzie cię wyśmieją że ktoś ci umarł i ze pewnie #!$%@? głupoty? Jakbym miał jeszcze dołożyć ludzi którzy mają powikłania po covidzie no to z 20-30 bym ich wymienił a aż takiego rozległego grona znajomych nie mam.
@Glodny_Lew: Nie wiem bo np. 3 lata temu nikt kogo znałem nie dusił się na oiomie przez wirusa a teraz tak? Porównywać śmieszną grypę do covida. Nie nie na jednej ręce, na 3 bo dodatkowa mi wyrosła po szczepionce...
@Glodny_Lew: Ba obalone bo znam kolesia 31 co ćwiczył kickboxing całe życie na sportowo bez żadnych chorób i od podłączenia do respiratora dzieliło go naprawdę niewiele. Zresztą po co z wami rozmawiam pewnie kłamie dla własnej racji. Żeby porównywać grype do covida na którego zmarło 400 razy osób więcej to też trzeba mieć tupet.
@wiem_wszystko widocznie nie wiesz wszystkiego
@Glodny_Lew:
3,2 mln (Zakażeń trzeba liczyć zawsze więcej)
78 867 zgonów
Oficjalne statystyki które znajdziesz na każdym oficjalnym źródle, będziesz prawdopodobnie je negował twierdząc że to przekłamane statystyki. Jeśli nie będziesz twierdził że 78k osób to mało. Bez względu na to ci powiem i pokaże i tak będziesz twierdził że covid to grypa a na pandemii państwo zarabia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Są w Polsce ludzie którzy