Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja trzymam kciuki za Mazepina? Nie dość, że chłop prowadzi coś ala taczkę FW42, nie ma takiego wsparcia jak Schumacher, bez symulatora. Gość miał się rozbijać co wyścig i rozwalać konkurencję demolką a jest inaczej (podobnie z Latifim).
Poza torem poukładany, potrafi się wypowiedzieć, jego odbiór jest naprawdę pozytywny.
Nie dziwne, że ludzie, dziennikarze tak a nie inaczej oceniali występy Kubicy w 2019, jeśli nie obserwowali co się wewnętrznie dzieje. Sytuacja Mazepina jest dla mnie bardzo podobna.
Change my mind.
#f1 #kubica
  • 9
@CzatownikzCzatowni: Jest ogarnięty ale patrząc na to jak imprezuje, to nie wiem czy jest taki poukładany. Rozwalać się to się nie rozwala. Na początku sezonu trochę śmiesznie spinował ale to jednak debiut w F1.
Nie powinien się znaleźć w F1 bo jest #!$%@? wolny. Nie raz się zdarza, że ma jeden dubel więcej od Schumachera.
Lubię go, mógłbym z nim pośmieszkować. Najlepiej tutaj na tagu
@CzatownikzCzatowni: Morenek mu kibicuje. Mazepin wydaje się spoko człowiekiem, ale moim zdaniem jest najsłabszy na grid pod względem czystego skilu. W f2, gdy wygrywał DeVires z jego zespołu on był chyba 19sty. (fakt ART faworyzuje pierwszego kierowcę,, ale bez przesady) Oglądając go w młodych seriach miałem wrażenie, że to nowy Maldonado, bogaty, arogancki, należy mu się... przecinak.